2726
عنوان

کم کاری تیرویید

231 بازدید | 14 پست

سلام دوستان من هفته هشتم بارداریم با اینکه قبل بارداری تیروییدم کاملا نرمال بود امروز جواب آز مایشمو گرفتم tsh 26 بود خیلی نگرانم دکترم گفت مجدد آزمایش بده شاید اشتباه شده باشه ولی اگر درست باشه شاید مجبور بشم سقط کنم لطفا اگه تجربه از دارین راهنمایی کنید خیلی ناراحتم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه. سقط چرا. منم تیرویید کم کار داشتم سر حاملگی. قرص خوردم. بچمم سالمه. ۳/۵۰۰کیلو بود

منم همینطور

که دنیا به خسران عقبی نیرزد به دوری زاولاد زهرا نیرزد واین زندگانی فانی جوانی خوشیهای امروزو اینجا ، به افسوس بسیار فردا نیرزد
2728
وای راست میگید خیلی آروم شدم مرسی

آره بخدا من چندین ساله کم کاری دارم چند وقت بود نخورده بودم قرصامو نمیدونستمم حاملم دکترم تا آزمایشو دید گفت دوتا دوتا بخور تا زود بیاد پایین که اومد پایین به پسرمم منتقل نشد خداروشکر سالم سالمم هست

یه زمانی ژلوفن من بودی از وقتی شدی استامینوفن بقیه دیگه شیاف منم نیستی بی بی😂
آره بخدا من چندین ساله کم کاری دارم چند وقت بود نخورده بودم قرصامو نمیدونستمم حاملم دکترم تا آزمایشو ...

آخه عدد ۲۶ خیلی برام ترسناک بود فکر کردم چون خیلی بالاست دیگه کار از کار گذشته

2706