2410
2553
عنوان

رو مخ ترین ها

949 بازدید | 52 پست

دیدی بعضی موقع ها اعصاب ادم خیلی خرد میشه 

مثلا میخواید یه کاغذ از دفتر بکنید،یهو پاره میشه

یامثلا درب مربا باز نمیشه یا نوشابه یا مثلا سس میریزه رو لباس😣وقتی  می خوای چایی رو از تو یه لیوان تو یه لیوان دیگه بریزی از زیرش میره😟

شما چه موردای دیگه ای واستون اتفاق افتاده؟

فقط وقتي با ارباب رجوع حرف ميزنم عصبي ميشم

از ادماي زبون نفهم بدم مياد

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

من تو دستشویی گیر کردم این رو مخه .متتظریم‌اتش نشانی بیاد

عزیزم اینکه من زود ازدواج کردم دلیل بر این نیست که تو بهم توهین کنی و بگی امل و بدبخت و بیچاره ام ..من بعد از ازدواجمم پیشرفت کردم میتونی این رو تو گرفتن لیسانس قرانیم و یک سال جهشی خوندن و تحصیل در رشته روانشناسی من ببینی .پس خواهش میکنم نه دلمو بشکن نه توهین کن دوست عزیز.تاپیک قانون جذب ب

همین مربا رو یبار هرکاری کردم باز نشد اخرش چاقو زدم زیر وقتی باز شد از دستم افتاد و شکست. شیشه مربای آلبالووو رو فرش سفید آشپزخونم 🤭

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭
2714

یچیزیو بخام از ی ظرف بریزم تو ظرف دیگه از کناره هاش بریزه وای عصاب نمیمونه برا ادم

:/ ی چیزایی براتون مهمه ک اصن فکرشم نمیتونم بکنم چطور، عوضش ی چیزایی برام مهمه که فکرشم نمیتونید بکنید چطور  

گرمم بشه عصبانی میشم فقط 

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖
من تو دستشویی گیر کردم این رو مخه .متتظریم‌اتش نشانی بیاد

واقعا... درو نمیتونی بشکنی

هموطن عزیز،اگه مخالف من هستی،حتما ریپلای کن .خواهش و التماس میکنم که اگه دل پسر،دختر یا بنده ای رو شکوندید و ازش سو استفاده مالی و روحی کردید،ازش حلالیت بگیرید،(میدونم خیلی ها واسه ظلم هاشون توجیه میارن و به خودشون دروغ میگن که فلانی حقش بود یا من قصدم این نبود و یا شرایط اون روزهای من فرق داشت و باعث شد بد باشم اما باور کنید آه و نفرین اون اشخاص(یا شخص) آرامش واستون نمیزاره و تو همین دنیا روزگارتون رو سیاه میکنه،پس حلالیت بگیرید تا رنگ آرامش رو ببینید وگرنه پیش خدا درد دل کردن و اشک ریختن سودی نداره چون حق الناس هست. ممکنه اون انسان که شما به خاطر  پول و غرور باهاش بازی کردید زندگیش و روح و روانش تا ابد نابود شده باشه.پس اگه میخواید تو این دنیا و دنیای ابدی اروم باشید برید پیشش و اشک بریزید و جبران کنید.خدا از ادمایی که ادعای زرنگیشون میشه و ظالم هستن بدجوری تقاص میگیره...و پوستشون رو تو همین دنیا میکنه...ا

شلوار میپوشی ناخونت میشکنه. 

یهو لباست میگیره به گوشه میز نخ کش نیشه. 

پاک کن از وسط نصف میشه. 

مداد چوبی سرش میشکنه. 

شامپو از بالا میفته و درش میشکنه. 

میوه از دیس میوه قل میخوره پایین

وقتی ادم تو نی نی سایته🙄😯😳😨
2706