1265
1273
عنوان

رو مخ ترین ها

287 بازدید | 52 پست

دیدی بعضی موقع ها اعصاب ادم خیلی خرد میشه 

مثلا میخواید یه کاغذ از دفتر بکنید،یهو پاره میشه

یامثلا درب مربا باز نمیشه یا نوشابه یا مثلا سس میریزه رو لباس😣وقتی  می خوای چایی رو از تو یه لیوان تو یه لیوان دیگه بریزی از زیرش میره😟

شما چه موردای دیگه ای واستون اتفاق افتاده؟

خاله زنکی پدرشوهر😷😷😷

فقط 12 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
😊نفسم بعدازشش سال انتظارویه سقط اومده تودلم....دعاکن بمونه وخونموروشن کنه ....مرسی عزیزم.😊

لیست بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص

متخصص زنان و زایمان

متخصص قلب و عروق

متخصص مغز و اعصاب

متخصص گوش و حلق و بینی

متخصص پوست

متخصص ارتوپدی

متخصص کلیه و مجاری اداری

متخصص گوارش

و ...

لیست کامل در نوبت دات آی آر

من تو دستشویی گیر کردم این رو مخه .متتظریم‌اتش نشانی بیاد

عزیزم اینکه من زود ازدواج کردم دلیل بر این نیست که تو بهم توهین کنی و بگی امل و بدبخت و بیچاره ام ..من بعد از ازدواجمم پیشرفت کردم میتونی این رو تو گرفتن لیسانس قرانیم و یک سال جهشی خوندن و تحصیل در رشته روانشناسی من ببینی .پس خواهش میکنم نه دلمو بشکن نه توهین کن دوست عزیز❤تاپیک تمام رموز قانون جذب
1291

یچیزیو بخام از ی ظرف بریزم تو ظرف دیگه از کناره هاش بریزه وای عصاب نمیمونه برا ادم

اگر می خواهید حقیقتی را خراب کنید، خوب به آن حمله نکنید، بد از آن دفاع کنید (دکتر شریعتی)   دوستان درباره هر چی میخواید حرف بزنید ی دقه اینو یادتون بیارید ببنید اگ اشتباهی کنید ب کی بیشتر ضرر میرسه مکتب و موضوعی ک دارید ازش دفاع میکنید با حرف نامطمین و اشتباهتون بیشتر ضربه میخوره یا حرفای طرف مقابل ...#ب_خودی_نزنیم_لطفا                                                                 اسباب کشی لعنت بهت                                    Always stunned  

لاکم باز نمیشه یا ی لاک خوش رنگ بر میدارم بزنم

میبینم سفت شده

موهامو تافت میزنم آخرش فرش باز میشه تو مهمونی

فقط 2 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شاید باورتون نشه ولی منه مردادی نتیجه تشکر یه قورمه سبزی ایم که مامانم پخته بود از قدیم پدر سپاسگذاری داشتم👁️👁️مامی🤰Nilo0 🧚‍♀️ایز loading... 💜🎂👣👶🍼💌تیکر زایمان ننم که دخترش منم
1323

شلوار میپوشی ناخونت میشکنه. 

یهو لباست میگیره به گوشه میز نخ کش نیشه. 

پاک کن از وسط نصف میشه. 

مداد چوبی سرش میشکنه. 

شامپو از بالا میفته و درش میشکنه. 

میوه از دیس میوه قل میخوره پایین

وقتی ادم تو نی نی سایته🙄😯😳
1288

وقتی میخوام برم بیرون بعدجوراب پامه یدفعه بایدبرم دستشویی ودمپایی دستشویی خیسه😡 در کل دمپایی دستشویی خیس باشه اعصاب برام نمیمونه

دلی بزرگ میخواهد زندگی کردن در این دنیا... دلی میخواهد تاخیلی چیزهارونبینی...خیلی چیزهارونشنوی...،   ...وازخیلی چیزهابگذری'...

چک چک اب دیوونه ام میکنه 

مطمئن‌ ترین راه برای موفقیت،تلاشه و بزرگ‌ترین ضعف ما در تسیلم‌ شدن؛ همیشه!موفقیت هایی که نصیب افراد صبور می شه، از افراد عجول دور میشه، اگر تو مسیر رسیدن به خواستت خسته شدی کم آوردی اشکال نداره یک دقیقه صبر کن نفس بکش، اگر باید گریه کنی اینکارو بکن، ولی هیچ وقت نا امید نشو و به راهت ادامه بده هرگز تسلیم نشو، امروز سخته و فردا سخت تر، اما پس فردا حتما روز روشنی خواهد بود
واقعا... درو نمیتونی بشکنی

گیر کرده کلا شوهرم هرکار کرد باز نشد .آهنیه در 😭😭😂

عزیزم اینکه من زود ازدواج کردم دلیل بر این نیست که تو بهم توهین کنی و بگی امل و بدبخت و بیچاره ام ..من بعد از ازدواجمم پیشرفت کردم میتونی این رو تو گرفتن لیسانس قرانیم و یک سال جهشی خوندن و تحصیل در رشته روانشناسی من ببینی .پس خواهش میکنم نه دلمو بشکن نه توهین کن دوست عزیز❤تاپیک تمام رموز قانون جذب
1280