2737
2734
عنوان

کسایی ک جدا شدن پشیمونن از جدایی؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2227 بازدید | 89 پست
😂😂

چون خودتون مسخره هستین همه رو مثل خودتون می بینید تو حتی اسم نداری اخه مگه ریاضیاته عدد گذاشتی شرمندم واسه ادب نداشته تون 

جرم ما محرومان هیچگاه ثابت نمی شود چون کارگری اثر انگشتمان راساییده است 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم عقدم نمیخام طلاق بگیرم اما سر حرفای خاله زنکی  خانواده شوهرم انقدر تو گوش شوهرم خوندن ک منو ...

خودت و همسرت چند سالتونه؟ نمیتونید برید مشاوره؟ باهاش حرف زدی؟ بهش بگو اول و آخر این زن و شوهر هستن که برای هم میمونن. خانواده‌ها هر کدوم سرشون به زندگی خودشونه. 

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    
2731

از چی پشیمونی؟ فکر میکنی اولی چی داشت که شوهرت نداره؟ 

هر کسی می تونه بهت نگاه کنه. پیدا کردن اون آدمی خیلی کم اتفاق می افته که همون دنیایی رو می بینه که تو می بینی. 
احیانا لطیفه تعریف کردم ماشالله ب فرهنگتون 

من که به شما نخندیدم به حرف دوستمون خندیدم.

چقدر بی اعصابی یه دکتر برو

بس کن رباب سر به سر غم گذاشتی                            اصلا خیال کن که تو اصغر نداشتی  
2738
هر دو عین هم هستن 

الآن که دوباره ازدواج کردی و بچه داری دیگه نباید به گذشته فکر کنی. خوب یا بد هر چی بوده تموم شده. اگر تجربه‌ای کسب کردی، ازش استفاده کن، در غیر اینصورت فراموش کن، فکر کن اصلا ازدواج اولی نداشتی... این زمانی که میذاری و به پشیمونی در مورد گذشته فکر میکنی، بذار برای قشنگ‌تر کردن زندگی الآنت. 

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    
خودت و همسرت چند سالتونه؟ نمیتونید برید مشاوره؟ باهاش حرف زدی؟ بهش بگو اول و آخر این زن و شوهر هستن ...

من25 شوهرم30 هر دو لیسانس مشاوره رفتیم پرید ب مشاور ک تو سرت نميشه.فایده نداره هرچی بش میگم ی بار راضی شد مشکلات حل شد اما رفت خونشون فرداش دوباره زنگم زد ک ن فایده نداره همون طلاق پسره انگار دیوانه شد منک از مهریم کوتاه نمیام خونه داره شوهرم 3دونگم تو قبالم کرده سکه و طلاهم دارم اگ بخاد طلاقم بده باید مهریمو بده اونم خسیسه یعنی میاد خونشو بده ب من و بره؟ من میگم اخرش کوتاه میاد البته غد هم هست

من که به شما نخندیدم به حرف دوستمون خندیدم. چقدر بی اعصابی یه دکتر برو

اون بهم تیکه انداخت توهم خندیدی ...ب شما ربطی نداره دکتر رفتن مردم 

جرم ما محرومان هیچگاه ثابت نمی شود چون کارگری اثر انگشتمان راساییده است 
نشو ابجی بخدا اشتباهه طلاق 

شرایطم خییلی سخته..شوهرم رفیق بازه مشروب میخوزه خودزنی میکنه و بشدت عصبی الانم دعوا کرده فراریه..هرچی تلاش کردم درستش کنم نشد رفقاش همه یا دزدن یا معتادن....خانوادش خیلی اذیتم کردن...من خودم ساغل دولتیم از ی خانواده مقید پدرم نظامی ولی شوعرم با ابنکاراش آبرو وایمون نذاشته

هرکس خدا را وکیل خود قرار دهد,خدا اورا ناامید نخواهد کرد... 
2706