2726
عنوان

رسمای عجیب غزیب خونواده همسرتون چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 146132 بازدید | 2150 پست
میدونم چی میگی. ارزش کادو مهم نیست. مهم ارزشیه که برای آدم قائل میشن. مادرشوهر من فقط میخواد ضایع کن ...

ببین عزیزم اینا توصیفات متظاهرانه ای که گفتی که دقیقا وصف مادرشوهر من بود.یه لحظه فک کردم جاری منی.من که دیگه ولش کردم...عروس خاله ی شوهرم توی یه شهر دیگست و خدمه ی بیمارستانه و مادرشوهرم ۱۵ ساله هر سال روز پرستار زنگ میزنه بهش تبریک میگه.جالبه که پرستارم نیس.بعد ادعاش میشه که من بهترین عروسشم و بیشتر دوسم داره ولی بعد از دنیا اومدن پسرم دوسال پیش گزاشت ۴۳ روز بعد اومد ۱۰۰ تومن داد و سه روز هم مون خونمون با برادرشوهرم اینا کلی زحمت و دردسر هم برا من درست کرد با بچه کوچیک که مدام رفلاکس داشت...وضع مالیش خوبه...میخان تحقیر کنن ما رو

چشم به راه...
ببین عزیزم اینا توصیفات متظاهرانه ای که گفتی که دقیقا وصف مادرشوهر من بود.یه لحظه فک کردم جاری منی.م ...

من جاری ندارم خیالت راحت   یه برادرشوهر دارم که فعلآً مجرده.
دقیقاً مادرشوهر منم هدفش تحقیره. آدم هر چیم بگه ولش کردم بازم هر دفعه آتیش میگیره. هر چیم به هر کی میگی نمیفهمن فکر میکنن حرص کادو گرفتن داری! یا احترام دیدن! انقد بدم میاد از ایناییی که میگن اگه بهت احترام نمیذارن احترام تو رو کم نمیکنن احترام خودشونو کم میکنن.   فکر کن من و شوهرم وقتی ازدواج کردیم دوتامونم یکی از بهترین دانشگاه های تهران درس خونده بودیم منتها ایشون تازه فوق قبول شده بود. من اصلاً شرکت نکرده بودم! بعد میرفتیم میگفتن سلامممممم آقای مهندسسسسسسسسسسس!!!!! به به ! منم سلام سمین! خوبی ؟؟؟  انگار من باقالی بودم!

راستی مادرشوهرت چندسالشه؟ عروس اولی؟ تحصیلاتش چیه؟ من ناراحتم که مادرشوهرم تحصیلات عالی داره کلی با دخترا سر و کار داشته سنی هم نداره ولی اینطوریه !   

آینده حتما" زیباست.🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شاید باورتون نشه من سال 86 عقد کردم 19.5سالم بود الان فکر کنم 12سالی باشه آخه مامانمو دیده بودم خیلی ...

آفرين به شما هميشه آدم بايد شخصيتش اولويت باشه

گاهي گمان نميكني ولى خوب ميشود...❤️🌿💜
2728
اره خب ، حتما دختره چیز خوبی نشونش داده    

خانم به ظاهر مومن تهمت زدن گناه کبیره هستش

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
وا  چقدر دروغگو هم هستید شهرهمدان صنعتی نیست ،اینا آمار میگه جز شهرهای کم درآمد ست و کشاورزی ...

هرچیه پول حلال درمیارن دزدی که نکردن خانم پولدار 

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
رسم خانواده شوهرم اینا اینکه همراه با سیسمونی حتما خانواده عروس باید واسه مادر بچه طلا بخره گردنبند ...

کجایی هستین ؟بعضی سهرستانای استان فارس همین رسم زشتو دارن یه جور زورگویی به خونواده خانوم هست من بشدت مخالفم حتی با سیسمونی ..بچه یکی دیگه اس اونوقت اونا چ گناهی کردن

و خدایی که در این نزدیکی هاست
خخخ.منم عروس همدانی ها شدم.از خانواده همسرم تقریبا راضی هستم اقتصادی هستن شعر معروفی دارن بین خودش ...

جسارت نشه ولی اصفهان اسمش بد در رفته و گرنه همدانیا خسیس ترن

و خدایی که در این نزدیکی هاست
کجایی هستین ؟بعضی سهرستانای استان فارس همین رسم زشتو دارن یه جور زورگویی به خونواده خانوم هست من بشد ...

خود شیرازم عزیزم

میلیون ها سال است که زن ها حامله میشوند وشکمشان میشود خانه موجودی دیگر... میلیون ها سال است که ادم های دیگر شاهد بارداری وزایمان خانم ها هستند اما هنوز هیچ کس به ان عادت نکرده! نه خود زن های حامله ونه رهگذرها... مردم دوست دارند به زنان باردار لبخند بزنندومراقبشان باشند! انگار شکمهای بزرگ وموجودات درونشان هیچ وقت عادی وتکراری نمیشود... جدا چقدر عجیب است نفس کشیدن موجودی زیر پوست تو... چقدر عجیب تماشای تکان خوردنش ودلبسته شدن به موجودی که ساکن دنیایی دیگر است...❤

ما رسم داریم جهاز نخریم.. مامان دوماد برامون لباس لوازم آرایشیو بهداشتیو پوشیدنی لباس خواب کفش عطر ادکلن و....... میاره .. ۷ شبم عروسییی .. البته بعضیا نمیگیرن .. خرجام رو دوماده .. البته بعضی از خونواده های ک باشعورن و وضعشون خوبه کمک میکنن.. تازه بیشتر عروس دومادا تو خونه مادر عروسن تا وقتی خونه بخرن .. اونجا حجله میبندن 

2706