2726
عنوان

رسمای عجیب غزیب خونواده همسرتون چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 146132 بازدید | 2150 پست
برادر دیگه هم داری

اره

عروس خیلی دنبال زن گرفتن از همدانه براش  هر روز دختر معزفی میکنه 

میگه اینجا من تنهام

⚘تونستم کمکی به شما دوست عزیز کنم ' !!یه فاتحه برا پدر مهربونم بخونید .....⚘بدترین روز شهریور۹۹👌🌺
سلام عزیزم خواهرم هم برد سند بنام خودشه ،کرایه اش را ماه به ماه میگیره طلا میگیره اگه دلش بخواد گ ...

خواهرت برده برای خودش برده هروقت بنام شوهرش زد یا رفتن تو خونه خواهرت نشستن بدون اجاره یا پول اون حرفه

وگرنه اینجوری ک دیگه خونه شوهر بردن نیست مگه شوهر ازش استفاده ای میبره گلم

برای خونه دار شدن همه مستاجرا صلوات بفرستید منم ی مستاجرم ممنون  خدایا شکرت منم خونه دار شدم   ولی هنوزم امضام هست برای بقیه مستأجرا ک صلوات براشون فرستاده بشه  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بابا اين مشكل داره به خدا همش دنبال دعا و جادو جنبله بتونه شوهر كنه معلومه با اينهمه اشتياق به ازد ...

حالا ١٠ بار گفتم من همداني نيستم اصلا همدان نرفتم مگه مي فهمه.  

بار اول با احترام گفتم عزيز من ٣٥ سني نيست هنوز وقت داري ، انقدر عقده اي بازي در مياره آبروي هرچي دختره برده.  والا خونوادش از داشتن اين سرافكنده ان نه اون عروس

2728
راستی ما به دعا اعتقاد داریم چون به قرآن معتقدیم  و خدا در سوره بقره اورده دعا و جادو را توسط ...

اگه برادر مجرد داری گلم انشاالله واسش از شهر خودتون زن بگیرین که سنگ تموم بزاره اون موقع میفهمی همدانی با فرهنگ هستش چون خوب بد همه جا هست از کجا میدونی خودت یا برادر دیگه شما با ی خانواده با فرهنگ وصلت می‌کنه ولی حتما از شهر خودتون بگیر که همه خوب پاک هستن

گر میگذرد غمی نیست مامان عارف76هستم
اره عروس خیلی دنبال زن گرفتن از همدانه براش   هر روز دختر معزفی میکنه  میگه اینجا من تن ...

ببین چوب خدا صدا نداره خودت بهتر میدونی این چیزا رو ولی حتما از شهر خودت بگیر واسش که خدای با فرهنگی هستن اون موقع تایپک هات هم میبینیم 

اره عزیزم  چون اونی که اونا میخواستن من نمیخوام شما که اینا خوندی باید خونده باشی که پسر عموم ...

همون به حرف بابات بسه براي اينكه همچين ديوونه اي بشي. باباها دختراشونو روي سر مي ذارن عشق مي كنن توي عقد و عروسي گريه مي كنن. اما انگار باباي شما به شكرانه اينكه دخترشو شوهر داده بعد محضر گوسفند قرباني مي كنه.

اگه برادر مجرد داری گلم انشاالله واسش از شهر خودتون زن بگیرین که سنگ تموم بزاره اون موقع میفهمی همدا ...

واقعا شما متولد ٧٦ هستي؟ انقدر با صبر و متانت پست مي ذاري؟ 

كاش يكم ياد بگيري جولان خانم ٦٣اي

اره بابا فقط ادعا دارن و دنبال چرت گویی  بیچاره مون کردن  تازه اومدن چهار نفری حنجره پا ...

حالا من واقعا به بچه ها توهین نمیکنم ولی اون چیزی که دیدم ما بهشون میگیم برره ایی چون عیین اونان حرف بی منطق خودسونو بسیار منطقی میدونن و دسته جمعی همو تایید میکنن و تو باید فقط بع دوربین خیره شی البته بازم بچه ها ناراحت نشن من اونایی که دیدم میگم بدو خوب همه جا هست

دوستای همدانی 

نطر من درباره فرهنگ و آداب و رسومی که از خانواده عروس دیدیم عوض نمیشه 

دیگه مهم نیست چی میگید یا چه ادعایی دارید

اینها یه گوشه از وقایع و رسوماتی بود که ما دیدم و انجام پدیرفت 

حالا شما هر چی میخواید بگید و تفسیر کنید،مهم نیست، مهم اینه که ذهنیت ما عوض نمیشه بلکه بدتر شد با وجود شما که حتی نمیدونستید چطوری جواب بدید مثل اون خانمی که گفت پسر شما اومده دختر ما را پیدا کرده ،که من مجبور بشم بگم ، پسر ما رفت ،دختر اونا چرا اومد،،،،،،پس نجابتش کجاست

متاسفم ،،،،،،،، هر کس به اندازه دنیای خودش و فرهنگی که داره دیدگاه داره

من عروس مشهدی ها که کارمند آستان قدس بودم با توجه به شدت علاقه نشدم ،چون گفتن اجازه نداری ایام پیک بری شهرتون 

همین باعث شد جواب رد بدم چون فهمیدم بعدها باعث بی احترامی و دعوا و قهر و توهین میشه

یا پسر عموم که سالها خواستگاری کرد فقط بخاطر مشروب خوردنش جواب منفی دادم ،چون صادقانه گفت ترک نمیکنم 

حالا یه عده از قشر فرهنگ عروس اومدن میگن ترشیده، عقده ای ، باشه هر چی شما بگید ، خدا را شکر میکنم چند تا خونه داده دستگید دیگران باشم 

خدا به سرتون نیاره مادرتون بره آی سی یو،به روزتون نیاره پدرتون هی به ساعت نگاه کنه نگران دامادی پسرش باشه، هی بگه چرا اینا زنگ نزدن مجید زودتر بره 

⚘تونستم کمکی به شما دوست عزیز کنم ' !!یه فاتحه برا پدر مهربونم بخونید .....⚘بدترین روز شهریور۹۹👌🌺
تو به قران اگر اعتقاد داشتی رفتارت این‌نبود 

ببخشید شما دارید 

شما داشته باش ما برا دل خودمون میخونیم

واقعا شما متولد ٧٦ هستي؟ انقدر با صبر و متانت پست مي ذاري؟   كاش يكم ياد بگيري جولان خانم ...

خخخ اره گلم بخدا هرچی آروم جوابش میدی انگار نه انگار حداقل بگه اره شانس ما اینجوری بوده باز میگه همدانی 

2706