2703
2553
عنوان

رسمای عجیب غزیب خونواده همسرتون چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 146132 بازدید | 2150 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

کثافتها هیچ رسمی نداشتن

مخصوصا رسومی که باید پول خرج میکردن. نه رسم عروسی گرفتن داشتن. نه مهمونی دادن. نه کادو دادن. 

من پنج سال طبقه باباشون زندگی کردم، یکبار مهمون براشون نیومد تو این مدت. نه خواهری نه مادری. هیچ کس ولی برای مفت خوری همه جا حاضرن

2720
یا مثلا دونفر که عروسی میکنن تا بچه دار نشدن خونشون نمیرن مثلا واسه ما یکسال تمام خونمون نیومدن اخرش ...

ما هم نمیریم البته سال اول را نمیریم ، اعتقاد داریم دختر راه و رسم زندگی و اشپزی را خوب بلد نیست اذیت میشه ، در ضمن اعقاد داریم سال اول باید پول جمع کنند از زندگی پیش بیافتن

البته هر چی ما نرفتیم خانواده عروس که همدانی بودن هر هفته میامدن به دخترشون سر بزنند  

⚘تونستم کمکی به شما دوست عزیز کنم ' !!یه فاتحه برا پدر مهربونم بخونید .....⚘بدترین روز شهریور۹۹👌🌺
2714
وای  ما عروس از همدان گرفتیم رسم داشتن به مادر عروس پول چند میلیونی بدیم اسمش بود حق آشپزخونه ...

آره همدانیها رسمشونه زندایی منم همدانیه از دایی ام هزینه آشپزخونه رو گرفتند

مااز طبقه پایین جامعه نیستیم این جامعه اس که چند طبقه روما ساخته  

مادرشوهرمم رسم داره خونه همه بره ولی کسی نیاد خونه ش وگرنه پشت سرش اونقد ورور میکنه ک پدرشوهرم ب زبون بیاد ک چرا اومدین و اینو ب زحمت انداختین

تا دهان مفت و گوش ها مفت اند... پشتمان حرف مفت بسیار است !

ماهیچ رسمی نداریم.

من این چیزارو فقط اینجا دیدم.

هنوز با رسم جهاز وسیسمونیتون کنار نیومدم.

واز همه مهم تر برا دوماد خرید کردناتون.

بقیه واصلا نمیخوام بدونم😁

خیلی حرص میخورم.

زینب هستمممم.😘☺..........       اسم کاربریم برا توی عزیزی هستی که نمیدوننننممممم مشکلت چیه.؟!باباااااا انقدر گزارش نزن برا من.مشکلی داری (بیا منو به راه راست هدایت کن) (.تذکر بده.)(دعوام کن )گزارش نزنننن من قطع دسترسی میشم اونوقت باید برم ساعتها دنبال شماره بگردم دوباره برگردم به سایت بخدا اذیت میشم درک کن 😤😤😤😤😤
2706