2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

توروخدا از هیچ پودر چاقی استفاده نکنین اینا پرعوارضه خودم چندین سال پیش از پودر جنسینگ خریدم از عطاری ی ماهه پونزده کیلو وزن زیاد کردم دستامو و پاهام اصلا چاق نشد صورت و با سن و سینه ها فقط بزرگ میشن یعنی ی پودر مزخرف،پاهام ترک خورد هفتصدتومن فقط پماد مالیدم ب خودم هیچ تغییری نکرد دیگه استفادش نکردم از قبلشم لاغرترشدم معدمم داغون شد از اون موقع همش حالت تهوع دارم😒

رفتم دکتر گفتن از استرسه ولی قبل استفادش اصلا اینطوری نبودم از اون روز حالت تهوع هم گرفتم

اگه‌امضامو‌میخونی‌میشه‌براسلامتی مادر و پدرم یه صلوات‌بفرستی❤

یه چیز میگم عالیه و بی صرر هرکی استفاده کرده راضیه..کپسول سینا تودارو گیاهی ها دارن ولی جایی برو که معتبر باشه اصلشو بدن بادنمیکنی اینو بخوری اشتهات فقط زیاد میشه ماهی پنج شیش کیلو روشاخشه

هَرچه دَرفَهم تو آید    🤯🤯🤯🤯         آن بوَد مَفهوم تو...........😏😏😏

ی پودر جنسینگ هست ساختنیه یعنی موادشو خودت میتونی بگیری پودرشو درست کنی جنسینگ اصلشم اگه بتونی گیربیاری شبیه ریشه درخته مث تنه درخت میمونه تو اینترنت سرچ کن پودر جنسینگ حکیم تهرانی فک کنم بود...موادشو نوشته من خودم گرفتم مرتب استفاده نکردم حتی نخوردمش بعد ی ماه ولی واقعا داشت جواب میداد بازم میخوام بگیرم...از پودرای اماده ک عطاری میکه چاق میشی نگیر بعدش مث من پشیمون میشی

اگه‌امضامو‌میخونی‌میشه‌براسلامتی مادر و پدرم یه صلوات‌بفرستی❤
2706