2726
عنوان

دوران عقد تلخ

| مشاهده متن کامل بحث + 471 بازدید | 34 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
ایندفه منم مثلش سکوت کردم یکهفته س قهریم بخاطر اینکه الکی الکی بهم میگه از خواهرات خوشم نمیاد حس خو ...

دوست نداره دنبال بهانس

دوستان شرح پریشانی من گوش کنید...قصه ی بی سرو سامانی من گوش کنید...شرح این آتش جانسوز نگفتن تا کی...سوختم سوختم این راز نهفتن تا کی!!!😞😞😞😞😞😢😢😢😢
یه مدت یعنی چقد به خودش پیداش می شه؟ عقدین

نه عقد نیستم مثلا یه مدت ی ماه اینا اصلا بیخیالش شو برو کلاسی چیزی اصلا بهش فکر نکن 

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤

خودت يه نگاه به تاپيكهايي كه زدي بنداز. هيچ آدم عاقلي با اين شرايط ادامه نميده. بخاطر همه كلاهبرداريهاش اول اگه طلاهات دستشه بگو بهت برگردونه چون بابات خواسته يا به بهانه ديگه. و بعد بدون اقدام به طلاق مهريه رو بذار اجرا. چون عقدي نصفش بهت تعلق ميگيره. ازش بگير و بعد هم جدا شو

تحت هيچ شرايطي اين وضعيت رو ادامه نده. چون آينده اش بدبختي و نابودي خودت و از بين رفتن پدر و مادرته. تمومش كن

در موارد ديگه هم اول نامزد شو يه مدت رفت و آمد كنيد اگه ديدي از همه نظر معقوله و سرش به تنش ميارزه بعد عقد كن

"مهم بودن" در نگاه دیگران را فراموش کن،،، "روزنامه روز شنبه، زباله روز یکشنبه است "
قبلا خ دوسم داشت منم دوسش دارم اما داره نشون میده ازم زده شد همشم تقصیر مادرش

اگه عشق و علاقه واقعي باشه هيچي و هيچكس نميتونه ذره اي كمرنگش كنه. تقصير هيچكي نيست. خدا خواسته روي واقعيشو ببيني و خودتو تو چاه نندازي

"مهم بودن" در نگاه دیگران را فراموش کن،،، "روزنامه روز شنبه، زباله روز یکشنبه است "
خودت يه نگاه به تاپيكهايي كه زدي بنداز. هيچ آدم عاقلي با اين شرايط ادامه نميده. بخاطر همه كلاهبرداري ...

آخه اول خیلی خوب بودیم انقد دوسم داشت ک نکو حتی تو روی مامانشم بخاطرم ایستاد. می ترسید چیزی ناراحت و.دل آزرده م کنه

ولی الان ب کل عوض شده و یه حرفایی میزنه اصلا براش مهم نیس ناراحت شم یا نه

خب اون سراغتو نمی گیره  بیخیاله یا آخرش خودش پیام میده

خودش اگه واقعا بخوادت

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤

اون با سياست و بدجنسي هرچي حق تو بوده رو بالا كشيده باز داري فكر ميكني ميشه يا نميشه؟؟! من بعد از ١٥ سال زندگي اگر بفهمم شوهرم اندازه ١٠٠٠ تومن با من روراست نبوده و پيچونده كاري ميكنم به غلط كردن بيفته. بعد نامزد تو تمام مدت به اين فكر ميكرده چطور سر شريك زندگيش كلاه بذاره!!!!

2706