2737
2734
عنوان

خانومایی که قبل ازدواج دوست بودن بیان..

| مشاهده متن کامل بحث + 381 بازدید | 36 پست
چی ینی چجوری؟ اخلاقش عوض شد یکم اخلاقاش تندتر شد بی تفاوت تر نسبت به من شد و...

من چندساله از ترس همین چیزا میپیچونمش..هی میگم دوستی بهتره..ولی طولانی شده..نمیدونم دیگه باید چیکار کنم..

I'm not sorry..😉😁
من چندساله از ترس همین چیزا میپیچونمش..هی میگم دوستی بهتره..ولی طولانی شده..نمیدونم دیگه باید چیکار ...

وا خب اینکه نمیشه زندگی 

ببین خواه ناخواه تو زندکی جفتتون یکم تغییر میکنه اخلاقتون خستگی سرکار دخالتای خانواده ها و... که رو زندگیتان تاثیر میزاره باید تا جایی که میتونین خودتون مدیریتش کنین 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم ما فعلا دوستیم 

دوست دارم با شناخت ازدواج کنم 

الان میدونم دوسم داره ادم خسیسی نیست تو دلم رفته

بی هوا بوسه بزن عشق دو چندان بشود بوسه انگاه قشنگ است ک تمرین نشود❤️جنوبیم

مادويت بوديم خيلي مهربون و عاشق و دوستم داشت الانم خداروشكر دوسم داره و مهربونه 

ديگه تا زير يه سقف نري واقعا نميشه شناخت موقع دوستي وقتي قهر ميكردم ختي اگه حق با اون بود بازم منت كشي ميكرد الانم همينه😃البته بجز گاهي وقتا 

خداجونم من و دست این و اون نسپار خودت مراقبم باش 😘😍
ن اخلاقا تو دوران دوستی و ازداج خیلی فرق داره تو دوستی هم مگه اینکه چندین سال باهم باشین تا اخلاقشو ...

خیلیی وقته..آدم خوبیه مهربونه دوستم داره..ولی من تایم طولانی که باهاشم یا بیرونیم خسته میشم ازش..اون متوجه نمیشه ولی من این حس و دارم..

I'm not sorry..😉😁
2738

یا اصلا تحمل ندارم بهم زور بگه..دعوا که میکنیم هرگز پیش قدم نمیشم..بعد ازدواج بخواد تغیر کنه بهم زور بگه یا این چیزا من چطور تحمل کنم

I'm not sorry..😉😁
منم از همین میترسم..بخوان خودشون و خوب نشون بدن..

خيلي بايد حواست باشه من دوران دوستي خيلي اوكي بود حتي خانواده اشم ميگفتم ميرم سره كار رانندگي ميكنم سره وضع منو ديده بودا قبولم كرده بود بعد ازدواج كلا عوض شد چادر گفت بايد سرم كنم همش زورا اصلا خيلي نذاشت حتي تنهايي برم سوپر ماركت بد بين هستش شديد😢 زندگي من كه تباه شد

خونوادشم چن بار دیدم بد به نظر نمیان ولی حس میکنم مامانش ازیناس که دوس داره پسراش همش دورو برش باشن در خدمتش باشن..یا مثلا اگه یه چی بشه شدیدا طرف پسرشو بگیره..اینو از ارتباطش با عروسش کم و بیش میفهمم..بعد این بخواد بره بچسبه به مامانش چی..

I'm not sorry..😉😁
خيلي بايد حواست باشه من دوران دوستي خيلي اوكي بود حتي خانواده اشم ميگفتم ميرم سره كار رانندگي ميكنم ...

وااای تمام ترسای من...الان بهم گیر که میده اصصصصلا گوش نمیدم حرفشو کار خودمو میکنم..

I'm not sorry..😉😁
2706