2726

واییی حالت تهوع و دل درد گرفتم شدید خانواده شوهرمم اینجان ازصبحه سرپام نمیدونن حامله هستم اعصابم داغون شده از دستش حالت تهوع هم ک داری نمیتونی زیاد حرف بزنی منم همش اخمی رو پیشونیمه منتظرم بالا میارم واییی مردم الان اونام فکر میکنن ناراحتم ازاینکه اومدن

نی نی خوشگلم مرسی ک اومدی تودلم😍😍عاشقتم بااینکه ندیدمت۹۸/۳/۲۳آزمایشم مثبت شد�👪نفس مامان بابا منتظرتیم...همسرم همه زندگیمه❤

عزيزم اولويت با شما و ني ني كوچولوعه

لطفا برو توي اتاق استراحت كن و اصلا نگران نباش بقيه ناراحت ميشن يا نه 

چون اولويت شما الان حفظ سلامتي خودته

خدايا شكرت ❤️السلام علي الحسين ✨ ممنونم كه روز تولد امام حسين بهم عيدي دادي خدا جون 😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ن خیلی اخلاقشون بده سریع قهر میکنن

نی نی خوشگلم مرسی ک اومدی تودلم😍😍عاشقتم بااینکه ندیدمت۹۸/۳/۲۳آزمایشم مثبت شد�👪نفس مامان بابا منتظرتیم...همسرم همه زندگیمه❤
2728
ن خیلی اخلاقشون بده سریع قهر میکنن

ببين اين خستگي اونم توي اوايل بارداري اصلا برات خوب نيست

حالا ببين خودت چه تصميمي ميگيري

خدايا شكرت ❤️السلام علي الحسين ✨ ممنونم كه روز تولد امام حسين بهم عيدي دادي خدا جون 😘

چرانگفتی حامله ای تاراحت باشی اخرش که میفهمن

مادرشوهرایی که عروستون شکنجه میدین اذیت میکنین میگین حرف حرف شماست وفکرمیکنین کاری باهاش ندارین یادتون نره اونام خدادارن عدالت خداهم هست ازخدابترسین😭☹😕شبا باگریه میخوابم ازاشکهایم که بخدا گلایه میکنن وامانتن بترس خواهرشوهرای عزیزلطفا توقعتون ازبرادر متاهل کم کنین بخدااون مسئول خرج وهدیه ومناسب وکمک وقرض تووبچه وهمسرت نیس لطفا نگو یدونه برادرم کسی اون ازتوجدانمیکنه ولی بزاربراخودش وزنش خرج کنه مگرنه زنش میگه حرامت باشه
ببين اين خستگي اونم توي اوايل بارداري اصلا برات خوب نيست حالا ببين خودت چه تصميمي ميگيري

ممنونم

چرانگفتی حامله ای تاراحت باشی اخرش که میفهمن

شوهرم نمیزاره بابا میگه چشم میزنن متنفرم ازاین اخلاقش

بهشون بگو بارداری مطمئنن مراعات میکنن و کمک حالت میشن همسرت که میدونه چرا کمک نمیکنه؟!

اون ک ساعت ۸ازسرکار اومد من اونموقعه دیگه خیلی بد شده بود حالم دیگه نذاشت کارکنم خودش سفره انداخت و جمع کرد الانم خودم میوه و اینا اوردم و ظرف شستم دیگه دارم میمیرم😭😭

خوش بحالت پس نگو چه بهتر

شوهرمن انقدر بده که نگو ابم میخورم گذارش میده به خاهر مادرش

مادرشوهرایی که عروستون شکنجه میدین اذیت میکنین میگین حرف حرف شماست وفکرمیکنین کاری باهاش ندارین یادتون نره اونام خدادارن عدالت خداهم هست ازخدابترسین😭☹😕شبا باگریه میخوابم ازاشکهایم که بخدا گلایه میکنن وامانتن بترس خواهرشوهرای عزیزلطفا توقعتون ازبرادر متاهل کم کنین بخدااون مسئول خرج وهدیه ومناسب وکمک وقرض تووبچه وهمسرت نیس لطفا نگو یدونه برادرم کسی اون ازتوجدانمیکنه ولی بزاربراخودش وزنش خرج کنه مگرنه زنش میگه حرامت باشه
یعنی میگه پدر و مادرش چشمتون میزنن؟

اون اینجوری میگه    مستقیم نمیگه مامان بابام چشم میزنن میگه ب اونا بگیم ب همه میگن چشم میزنن مردم😐😐

وااا یعنی چی که چشم میزنن.اولا که همه ی این خرافات رو بریزین کنار بعدشم خانواده مگه بدی آدمو میخوان.اگه منم بودم از اینکه اخم کنه میزبان ناراحت میشدم.ولی اگه میدونستم بارداره اولا یا نمیرفتم مزاحمش بشم یا تا اونجایی که میتونستم کمک حالش میشدمو نازشو میکشیدم

نگاه میکنم به خودم تو را می بینم تو جایی جز من نداری!!
2706