1265
1292
عنوان

درود بر احسان علیخانی❤

| مشاهده متن کامل بحث + 769 بازدید | 60 پست

یعنی امکان نداره از کسی تعریف بشه یدسته از هموطنان ما بهش نکن دزد و دروغگو 

بنظرمن ادم خوبیه دمش گرم خدا ب حسوداش هم عنایتی کنه 😏😏

روشنفکر کیست ؟؟ روشنفکر امیر کبیر بود که یک تنه ایران رو متحول کرد ولی یک ارزن باج به بیگانه نداد  😘😘😘😘😘

برای دیدین بهترین هتل های کیش 

کلیک کنید

یعنی امکان نداره از کسی تعریف بشه یدسته از هموطنان ما بهش نکن دزد و دروغگو  بنظرمن ادم خوبیه د ...

خو دمش گرم،حسودی چرا😄

انگار با ما تقسیم میکنه یا نونو مارو میخوره 

اینم نوش جونش👍👊

1307
چرت🙄توهین؟چرا واقعا؟ لیست قیمت مجری هارو از صداسیما بگیرید ببینید ریپلای نکنید واقعا ناراحت شدم ش ...

ولش کن عزیز اینا فک میکنم حقوقش دوسه تومنه لابد😑

والا مایه داره ک قیافش از اولین قسمتای پخش ماه عسل تا الان مث چیییی تغییر کرد لامصب😐تبدیل لولو ب هلو 

ب  نظرم گند همشون درمیاد مث ازاده نامداری😑 میگفتم چ زن بااراده و باحجابی،ولی خوب غافلگیرمون ک ...

نمیدونم واقعا.. ولی من از اولشم به ازاده نامداری خیلی حس بدی داتم😁

Dance me to the end of Love...
بخاطر فقرا چرا یه اجرا بیست تومن میگیره؟چرا نمیده ب فقرا؟ ساده_نباشیم#  

وا گلم پس گدایی کنه توانایی هاو زحمتایی ک بیست ساله کشیدا باعث شده  شما قطعا یه معمار استادرو باشاگرداستاد یکی نمیزارید دستمزد شو. #‍ بدبین نباشیم

1315
همین ک بچش برده کانادا؟ فقط همین؟ 

همیییین ک نه،همین خیلیه،ادم ناراحت نیس ک برده نوش جونش منم داشتم میبردم یا اصلا مث بقیه بازیگرا ولی حال ادم از درو بودنش بهم میخوره😐

1226

اگه هر کسی میتونه بگه بیاید کمک کنید فلان کنید،پس چرا همه مجری ها نمیان بگن ؟مگه اونام درامدای میلیاردی ندارن؟ 

بنظر من ذات علیخانی خوبه که بااینکه میتونه خودشو به دردسر نندازه پا میشه میره مناطق سیل زده کمکایی که جمع کرده رو میبره. نه میدزده برا خودش ،نه خیری از این قضیه میبره .

مسئولین خودمون هنوز یه یخچال برا این بدبختای سیل زده نبردن ...

بنظر من اگه حتی ریا هم باشه کارش یا بقول شماها بعدا گندش دراد،بازم خدا خیرش بده که یه گره از مشکلات سیل زده ها باز کرده .به یه خانواده فرش زیر پاشو داده.

هرچقدم میخواد به خاطر شغلش مجبور به اینکارا باشه به قول شما. 

1290