2703
2553
عنوان

شیرخشک نوزاد

63 بازدید | 6 پست

سلام من اوایل به دخترم شیرخشک اپتامیل میدادم خوب بود تا این که ۲هفته پیش دیگه تو روز نخورد مزش رو دوست نداشت.الان دارم بیومیل پلاس میدم از وقتی این رو میدم بالا میاره شدید. به نظرتون از شیرخشکه که بالا میاره شدید. ؟؟؟عوضش کنم به نظرتون نان یا سوپرامیل بدم خوبه ؟؟اصلا کدوم شیر خشک خوبه

💞حس بودنت قشنگ ترین حس دنیاست💞                                     

پسر منم از اول تا ۴ ماه و نیمی آپتامیل خورد. دیگه نخورد

الان سیمیلاک میدم خیلی خوشمزه س میخوره خداروشکر

دکلمه ای از زبان خدا : منم زیبا که زیبا بنده ام را دوست میدارم. تو غیر از من چه میجویی؟ تو با هر کس به غیر از من چه میگویی؟   تو راه بندگی طی کن عزیز من... خدایی خوب میدانم! طلب کن خالق خود را، بجو ما را... تو خواهی یافت.   که عاشق میشوی بر ما و عاشق میشوم بر تو. مگر‌ کسی هم با خدایش قهر میگردد؟ هزاران توبه ات را گرچه بشکستی، ببینم من تو را از درگهم راندم؟   که می ترساندت از‌ من؟ رها کن آن خدای دور، آن نامهربان معبود. این منم پروردگار مهربانت، خالقت.    به نجوایی صدایم کن... بدان آغوش من باز است. قسم بر روز هنگامی که عالم را بگیرد نور، قسم بر اختران روشن اما دور :    * رهایت من نخواهم کرد *✌🙏  اللهم صل علی محمد و آل محمد. ( من ivf کردم، اگه سوالی در موردش داشتین بپرسین کمک تون کنم ) 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
پسر منم از اول تا ۴ ماه و نیمی آپتامیل خورد. دیگه نخورد الان سیمیلاک میدم خیلی خوشمزه س میخوره خدار ...

دقیقا مثل دختر من تا ۴ ماهگی خورد اپتامیل ولی دیگه تو بیداری نخورد. این بیومیل پلاس رو ولی دوست داره میخوره ولی بعدش بالا میاره شدید

سوپرامیل خوشمزه اس من به دخترم میدادم

اون هم چربه مثل بیومیل احساس میکنم از چربیه زیاد شیره که این جوری شده