2726

صبح که پا میشم اول توئیتر، نی نی سایت و واتس اپ رو چک میکنم بعدش بچه داری، غذا درست کردن، ظرف شستن، بچه داری، بچه داری بچه داری بچه داری و بچه داری😐😐

با توهین و تشر و توسری کی گفته که مردی؟!!! 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اول ی ی ساعتی تو رختخوابم تا لود شم بعد زنگ میزنم عشقم بعد میرم صبونه میخورم بعد ی اپیزود breaking bad بعد نت یا رمان بعد ناهار بعد سینمایی نگامیکنم یا نقاشی یا نت عصری یا میرم بیرون یا دوتا اپیزود the originals یا عصرجدید نگامیکنم از یوتیوب تا غروب حال داشته باشم میرم کمک مامانم شام درست کنم اگه ن ک نت تا شام بخورم بعد یکم میشینم تو هال و بعدمیرم اتاقم...درتمام مدتیم ک فیلم نمیبینم هندزفری توگوشمه و آهنگ پلی میشه این بود شرح حال و احوال ما😐😕

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

زندگی همتون با ریتم بود بدون هیچ هیجانی

فقط یبار زندگی می‌کنید پس کاری کنید زندگیتون تا آخر عمر تو یه چرخه نباشه

چشمانش ارتش هیتلر بودو دل من لهستان بی دفاع
چرا

مجرد هستن دیگ پدر شوهرم اینا میگن تو باید انجام بدی اخه من عروس بزرگم یعنی فعلا فقط خودمم اونام ک میگن حالا حالها زن نمیگیریم 

میشه برا خونه دار شدنم ی صلوات بفرستید آبجی های گلم .ممنونم از همتون 😍😍😊

بچه داری 😖😖😖

نیرو کمکی برسه میخابم

وقتی بمیرم هیچ اتفاقی نخواهد افتاد...نه جایی بخاطرم تعطیل میشود...نه در اخبار حرفی زده میشود...نه خیابانی بسته میشود...و نه در تقویم خطی به اسمم نوشته میشود...تنها موهای مادرم کمی سپید تر میشود...پسرم تنهاتر...💙و پدرم کمی شکسته تر...اقواممان چندروز آسوده از کار...دوستانم بعد از خاکسباری موقع خوردن کباب  آرام آرام خنده هایشان شروع میشود...راستی عشق قدیمم را بگو اوهم باخنده هایش در آغوش دیگری،مراازیاد میبرد...!من تنها فقط گورکنی را خسته میکنم...ومداحی که الکی از خوبی های نداشته ام میگوید🙃 و اشک تمساح میریزد...و من میمانم و گورستان سرد و تاریک و غم همیشگی ام که همراهم میماند...من میمانمو و خدا،💗بااحساس خجالتی که ای مهربان چرا همیشه مرا از تو و دینت ترسانده اند...🙁
2706