2737
2734

اخه خودشم میدونه خانواده خودش مقصرن اماتامن از خانوادش گفتم برگشت کلی صفات بد به خانوادم گفت خدا لعنتش کنه

برای سلامتی پدرمو مادرمو برادرم صلوات

درهرحال خانواده شن عزیزم

نباید بی احترامی میکردی بهشون

اذان صبح های حیات بخش .... باید وصیت نامه ی 💕 حاج قاسم 💕 را چندین بار خواند ، قبل از اینکه بزرگترین فرمانده نظامی جهان را از دست داده باشیم ، عارفی وارسته و سیاستمداری بصیر و ذوب در انقلاب را از دست داده ایم و اکنون ماییم و راه او و آنچه که او نوشته بود : خامنه ای عزیز را عزیز جان خود بدانید ، حرمتش را حرمت مقدسات بدانید .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب چه انتظاري داري؟

اصلا بد باشن بازم خانواده شن

همون اندازه كه شما ناراحت ميشي ايشونم ناراحت ميشه كه به خانواده ش توهين كني

اينبار كه گذشت.هر دو از هم عذرخواهي كنين.و تو دعوا ها به هيچ عنوان پاي خانواده ها رو وسط نكشين

2731

اسم خانواده رو چرا میارین وسط دعوا  عزیزم یا میشه بار آخرت واین کارو ترک میکنی  یا از این به بعد همینه توهین وکینه وکدورت  که ب نظرم خیلی ناجوره  ولی خب تو اول شروع کردی پس خودتم باید جمع کنی ترک کن 

2738
گفتی شنیدی  دیدی چقدر حالت بد شده بدت اومده پس دیگه توهین نکن باآرامش بگو اینجور رفتار میکنن ...

آخه حق خانوهده من نبوداونحرفا خانواده من خیلی خوبی مبکنن درحقش امامن از خانواده اون جزبدی ندیدم خودشم میبینه

برای سلامتی پدرمو مادرمو برادرم صلوات
آخه حق خانوهده من نبوداونحرفا خانواده من خیلی خوبی مبکنن درحقش امامن از خانواده اون جزبدی ندیدم خودش ...

خب عصبی شده دیگه هر چقدرم بد باشن نباید توروش فحششون بدی وتوهین کنی 

خدایا شکرت 🙃

دوست عزیزم میدونم حق با توعه دلیل اینکه همسرت توهین کرده به خانوادتون چون از خانواده خودش شاکیه واین باعث میشه از اون واقعیت فرار کنه و زورش فقط به توعه بیچاره رسیده

>>هرگز تسلیم نشو<<♡