2733
2734
عنوان

به نظرتون خوبن+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 981 بازدید | 81 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به قیافش میخوره بچسبه بدم بچسبه

خوشگلم واسم صلوات میفرستی؟ کاش راه دوری بین ما بود🚶کاش سرنوشت ما جدا بود↕از تو فکر من رها بوده🙍گر ندیده بودمت ای یار🙌عشق دیدی خانه ات خراب است💒عشق هر چه گفته ای سراب است💖ای چه حق انتخاب است ❓که ندارم خبر از دلدار❕تو همانی که رگ خواب مرا میدانی😴تو همانی که به درد دل من درمانی💊باورت کردمو گفتی تا ابد میمانی👫دیدی آخر که تو رفتی و من اینجا ماندم💔دیدی اخر که ز پرواز دلت جا ماندم🚁تنها یار بی کسی ها دیدی تنها ماندم😢دل💖توبه کردی و شکستی دل💔با چه رویی عاشق هستی😍تو امید به هر که بستی💑رفتو آخرش شدی تنها👤من یک غم ادامه دارم😖من بغض آخرین قرارم😧که هنوز در انتظارم😧برسی به داد این شبهام🌃تو همانی که رگ خواب مرا میدانی😴تو همانی که به درد دل من درمانی 💊باورت کردمو گفتی تا ابد میمانی😍   
2728
بنظر خودت به روحي غذا نميچسبه؟؟ انگار دوس داري بعد هر غذايي با سيم ظرف بشوري

روحی نیستن اینا استیلن

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)                                  

برو عوض كن سراميكي بخر اينا خيلي چسبونكيين

پروردگارا شکرت کی جز تو میتونست مرهم دله شکسته من باشه؟ ممنون بابت هدیه قشنگت😍             تیکر تولد گل پسرمه 😍😍😍😍
2738

عزیزم منم دارم تقریبا استیل مانند عالیه برای خورشت نه برنج ولی عمر نوح داره اصلا خراب نمیشه بزار برای پختن سوپ ابگوشت خورشت و اینکه برای ته دیگ این تقلون ایرانیها که ارزونتر هستن از همه بهترن من انواعش امتحان کردم خارجیها طرفهاشون خش نمیندازه ولی چون تو فرهنگ اونا اصلا ته دیگ معنی نداره طرفهای چدن و نمیدونم این سرامیکیها خیلی ته دیگ خوب نداره. فقط پخت و پز و ضد خش هست.

@PAR900
یعنی میچسبه😐😐😐خودش که میگفت اینا نچسبه و فامیللمون بردن راضین  یعنی برم عوض کنم؟

آره عوض کن برا خورشت اینا خوبه اما برنج نه

مــن،دلم روشن است...خــدا هنوز دوستمــان دارد ⁦♥️⁩🙃⁩

چه خوشگله😍

چند خریدی دونه ای؟ چند نفره ان؟ از کجا خریدی؟ 

من تو قابلمه روی هام مرغ و نمک میزنم و سرخ میکنم واسه زرشک پلو تو همون دیگه هم بار میکنم

مامان بزرگمم باهاش ته دیگ سیب زمینی میپزه انقدر خوب میشه که نگو

فقط قالبی در نمیاد و باید نمک بپاشی کفش

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
یعنی میچسبه😐😐😐خودش که میگفت اینا نچسبه و فامیللمون بردن راضین  یعنی برم عوض کنم؟

خب خودش گفته حتما نچسبه دیگه ولی قیافش بچسبه

خوشگلم واسم صلوات میفرستی؟ کاش راه دوری بین ما بود🚶کاش سرنوشت ما جدا بود↕از تو فکر من رها بوده🙍گر ندیده بودمت ای یار🙌عشق دیدی خانه ات خراب است💒عشق هر چه گفته ای سراب است💖ای چه حق انتخاب است ❓که ندارم خبر از دلدار❕تو همانی که رگ خواب مرا میدانی😴تو همانی که به درد دل من درمانی💊باورت کردمو گفتی تا ابد میمانی👫دیدی آخر که تو رفتی و من اینجا ماندم💔دیدی اخر که ز پرواز دلت جا ماندم🚁تنها یار بی کسی ها دیدی تنها ماندم😢دل💖توبه کردی و شکستی دل💔با چه رویی عاشق هستی😍تو امید به هر که بستی💑رفتو آخرش شدی تنها👤من یک غم ادامه دارم😖من بغض آخرین قرارم😧که هنوز در انتظارم😧برسی به داد این شبهام🌃تو همانی که رگ خواب مرا میدانی😴تو همانی که به درد دل من درمانی 💊باورت کردمو گفتی تا ابد میمانی😍   
2706