2726
عنوان

کسایی که جارو برقیتون بدون کیسه از این فیلترداراست بیاید لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 187 بازدید | 33 پست
وقتی اون فیل ت ر سفیده کثیف میشه کششه جارو خیلی کم میشه میخواستم بدونم شماها چیکار میکنید؟

واسه من ال چی  هست روش ی برچسب داره نوشته محفظه و ... رو بشورین کامل بذارین خشک بشه تا دوباره اوکی بشه. اون روز شستم واقعا عالی شد

خدایا تو معجزه زندگےمنے، همیشه دلم به مهربانے دست هایت گواهے مےدهد.من ...همین بودن های همیشگے ات رامےخواهم، همین چشم هاےبیدارت، گوش هاےشنوایت، بخشندگےبے پایانت
وقتی اون فیل ت ر سفیده کثیف میشه کششه جارو خیلی کم میشه میخواستم بدونم شماها چیکار میکنید؟

میشورم هر سری

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میشورم هر سری

با چی میشوری

خدا یا میشه یه روز منم بیام‌ تایپیک بزنم بگم خدایا  شکرت بلاخره منم مامان شدم؟خدایا دیگه خسته شدم از انتظار خودت یه فرجی بکن دل همه ی منتظرهارو شاد کن منم توشون،الهی امین😭😭😭
با چی میشوری

اب و مایع یا پودر فرق نداره

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
2728

من راضی نیستم از وقتی فیلترهارو شستم اصلا نمیکشه

نوشته بود؛کسی راچنان دوست داری که برایش بجنگی ؟نوشتم :ازجنگ ها برگشتم،بازخم و موی سپید و یادگرفتم صبور باشم،و به تماشا قانع

من سامسونگ دارم که رو دسته اش یه مخزن داره البته کیسه هم داره و واقعا عالی و کاربردیه 

یک نفر باشد .....که وقتی نگاهش میکنی.... نه این که غصه هایت یادت برود.... نه .......ولی یادت بیاورد.... دلیل بزرگتری برای خوشحال شدن داری .....و تو پسرم...... بزرگ ترین دلیلی عزیزترینم ❤❤❤

یه تعمیرات جارو برقی بهم گفت هروقت کشش کم شد فیل تر شو بزار تو یه سطل قبلش اب و سفید کننده من بریز بزار بمونه خیلی خوب میشه

خدا یا میشه یه روز منم بیام‌ تایپیک بزنم بگم خدایا  شکرت بلاخره منم مامان شدم؟خدایا دیگه خسته شدم از انتظار خودت یه فرجی بکن دل همه ی منتظرهارو شاد کن منم توشون،الهی امین😭😭😭

والا من از سال نود و سه همون سفیده هست تا الان یدونه هم زاپاس داره استفاده نکردم مکشمم عالی

یه زمانی ژلوفن من بودی از وقتی شدی استامینوفن بقیه دیگه شیاف منم نیستی بی بی😂
والا من از سال نود و سه همون سفیده هست تا الان یدونه هم زاپاس داره استفاده نکردم مکشمم عالی

اصلا اون سفیدرو نشستین؟

منم فیل ترشو شستم مکش کم شد ولی یه فیل تر ۱۰۰۰ تومنی گرفتم به ابعاد اون فیل تر قبلیه بریدم گذاشتم جا ...

فیل ترشو که نمیشه برید اون سفیدرو میگم

2706