2733
2734

سوال دارم

خدا یا میشه یه روز منم بیام‌ تایپیک بزنم بگم خدایا  شکرت بلاخره منم مامان شدم؟خدایا دیگه خسته شدم از انتظار خودت یه فرجی بکن دل همه ی منتظرهارو شاد کن منم توشون،الهی امین😭😭😭

خیلی مزخرفه

منم دارم

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اره کیسه نداره یه چیزی شبیه پارچ داره اشغالا میرن اونجا

خدا یا میشه یه روز منم بیام‌ تایپیک بزنم بگم خدایا  شکرت بلاخره منم مامان شدم؟خدایا دیگه خسته شدم از انتظار خودت یه فرجی بکن دل همه ی منتظرهارو شاد کن منم توشون،الهی امین😭😭😭
2738
مال من مخزن پلاستیکی داره خیلی راضیم

منم همینطور 

خالی کردنش خیلی بهتر از کیسه ای هستش

بعضیا مثل سگ هار پاچه میگیرن                          منت بر سر بنده حقیر گذاشته و لایک نفرمایید.                                                                     با تشکر

وقتی اون فیل ت ر سفیده کثیف میشه کششه جارو خیلی کم میشه میخواستم بدونم شماها چیکار میکنید؟

وقتی اون فیل ت ر سفیده کثیف میشه کششه جارو خیلی کم میشه میخواستم بدونم شماها چیکار میکنید؟

مال من ٤ ساله عوض نكردم همچنان قوي كه فرش رو بلند ميكنه . فيلتر جديد بخر براش

تو نيم ديگر من نيستي تمام مني ....👨‍👩‍👧♥️ 
مال من ٤ ساله عوض نكردم همچنان قوي كه فرش رو بلند ميكنه . فيلتر جديد بخر براش

خیلی گشتم نداشتن

واسه من ال چی  هست روش ی برچسب داره نوشته محفظه و ... رو بشورین کامل بذارین خشک بشه تا دوباره اوکی بشه. اون روز شستم واقعا عالی شد

خدایا تو معجزه زندگےمنے، همیشه دلم به مهربانے دست هایت گواهے مےدهد.من ...همین بودن های همیشگے ات رامےخواهم، همین چشم هاےبیدارت، گوش هاےشنوایت، بخشندگےبے پایانت
2706