2726
عنوان

لاغراش بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 730 بازدید | 120 پست

فقط ی ایرانیه ک واس لاغر شدن باز میخاد بخوره...شما وعده های غذایی تو اروم اروم بخور..بین وعده های غذاییت هیچی جز اب نخور..ریزه خواریو کلا تعطیل کن..سرماه اگه لاغر نشده بودی بیا اینجا منو فحش بده😂😂😂😂😂😂

گفتگوی تمدن ها سالهاست ک مطرح شده😐

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خخخخ همش دنبال راه حلم چاق نمیشم که نمیشم شماچی میخوریدآخهههههه

والا ما هرچی نمیخوریم جون میکنیم تا یه گرم کم کنیم 😖😖

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
2728
توروخدابه من بگیدچی کارکنم چاق شم؟؟؟؟من کل سفره روهم بشینم بخورم وزنم همینه

منو تو همدردیم خواهر😑😑😑سعی کن وعده غذاییتو با سرعت بخوری...یجوری ک انگار میخان از دستت بگیرن😂

والا ما هرچی نمیخوریم جون میکنیم تا یه گرم کم کنیم 😖😖

من هرروزبستی وآجیل وشیرینی خامه ای نون شیر.شیره سبوس برنج سبوس گندم دردزهرمارکوفت هرچی میریزم توحلقم همینم آزمایش دادم مشکلی ندارم ژنتیکم اینطوره ینی خاک برسرژن من کنن

تیکرتولدپسرم💚۹۷/۷/۷💚اگه قراربوددری بسته بمونه ک به جاش دیوارمیزاشتن😉همیشه امیدوارباش🤗
من هرروزبستی وآجیل وشیرینی خامه ای نون شیر.شیره سبوس برنج سبوس گندم دردزهرمارکوفت هرچی میریزم توحلقم ...

ببین من ی مدت شیش تا دونه حرکت ورزشی ک فیلمشو از نت گرفته بودم...تو نیم ساعت میزدم تو خونه...ولی با جون و دل ک بعد نیم ساعت خیس عرق میشدم...بعد غذا میخورم..ی ماهه ۳کیلو چاق شدم..ورزش کن بلافاصله غذابخور..البته من ول کردم وگرنه الان ب وزن دلخواه رسیده بودم

منو تو همدردیم خواهر😑😑😑سعی کن وعده غذاییتو با سرعت بخوری...یجوری ک انگار میخان از دستت بگیرن😂

همینجورم بخداشوهرم اسمموگذاشته نهنگ آبی خخخخ 

تیکرتولدپسرم💚۹۷/۷/۷💚اگه قراربوددری بسته بمونه ک به جاش دیوارمیزاشتن😉همیشه امیدوارباش🤗
من هرروزبستی وآجیل وشیرینی خامه ای نون شیر.شیره سبوس برنج سبوس گندم دردزهرمارکوفت هرچی میریزم توحلقم ...

قد و وزنت چنده؟

منم اینجورم😔😔😔 ژننتیکیه . منم آزمایش دادم مشکلی نبود.

2706