2726

بی تو مهتاب شبی باز از ان کوچه گذشتم،همه تن چشم شدم،خیره به دنبال تو گشتم....

خیلی طولانی و خیلی قشنگه

تیکر تولد یه سالگی پسرمه،،، هر شب راااحت بخواب،خدا از چیزی که قراره فردا باهاش روبرو بشی ،خیلییی بزرگتره.  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

زندگی صحنه یکتایی هنرمندی ماس

هرکسی نغمه خود خواند و از صحنه رود

خرم ان نغمه که مردم بسپارند به یاد

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 

صبحدم مرغ چمن با گل نوخاسته گفت

ناز کم کن که دراین باغ بسی چون تو شکفت

گل بخندید که از راست نرنجیم ولی

هیچ عاشق سخن سخت به معشوق نگفت

ما بدین در نه پی حشمت وجاه آمده ایم      از بد حادثه اینجا به پناه آمده ایم  

ریش داری مذهبــــی هستی و خشک و ساڪتی😍

دوستـــت دارم ولی خواهر خطابم میڪنی☹️

خدایا متاسفم برای تمام لحظاتی که ناامید شدم و تو حاجتم را  دیرتر براورده کردی تا کمی بیشتر در کنارت باشم و اکنون که بی قرار تر از هر لحظه صدایت میکنم تو زودتر اجابت دعایم را نزدیک کن تا از شادی غرق در شکر گزاری تو شوم...واسه حاجت رواییم 💖سه تا توحید 💖بخون لطفا...

نثر مورد علاقه ام :

پیچک نازک تنهایی من سخت گره خورده به احساس اهورایی عشق و تو آن ناب ترین حس غزل واره منی ،

تو همان حادثه عشق ، 

همان جاذبه زیبایی 

حرف ناگفته من را ، تو فقط میدانی 

و حضور و همین معجزه است 

تویی اعجاز دل شیدایی...!!💙💙🍃🍃

کاربری جدیدا به من تعلق گرفته 
2706