2737
2734

من از مهر تاحالا بیمارم اولش اینقدر زیاد نبود ولی خانوادم منو دکتر خوب نبردند بردنم یه عمومی و گفت از اعصابه و دو سری برام قرص اعصاب داد و به جای اینکه بهتر بشم بدتر شدم اوایل حالاتم حالت تهوع و استفراغ بود بعد از عید اندو و ازمایش و سی ای اسکن و سونو گرافی دادم و گفتند معده ( فتق هیاتال، رفلاکس، التهاب شدید) و اعصاب که دارو دادند باز به جای بهتر شدن بدتر شدم و بعد ازمایش دادم گفتندگفتندکه مشکل معده و هورمون کورتیزول پایینه و مشکل غده هیپوفیز و هیپوتالاموس و الرژی معده ای دارم و ام ای ار دادم ببینم جوابش چی میشه و باید بازم ازمایش بدم ولی هنوز که هنوزه منو دکترای خمینی شهرو نجف اباد میبرن اصلا اصفهان نمیبرن و تازه الان میگم منو اصفهان ببرید میگن نه و تو خود درمانی کن و اینا ولی واقعا مگه یه فرد بیماری دست خودش هست که دچارش میشه و اینا منو اینجوری میکنند ببینید چقدر دکترم خره میگه ببریدش بیمارستان اموزشی الزهرا بستریش کنید تا ما رو این ازمایش کنیم 😢 خدایا این زندگیی که میخواستم نیست 

بعدش حالاتم زیادشد حالت تهوع و استفراغ و برگشت غذا و نوشیدنی و سوزش معده و گلو و درد معده و افت فشار و افت قند و لاغری و بی اشتهایی و بد خلقی و... 😢توروخدا بچه دار نشید میشید براش باشید 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
هیچک رو ندارید شما رو ببره یه دکتر خوب؟

نه ندارم خانواده مامانم که بی پول هستند خانواده خودم هم وضعیت رو به پایین و اصلا نمیدونم حال منو درک نمیکند شانس منه براشون بودم ولی برام نیستند 😢

خدا بهتون صبر بده با این وضعیت اگه میتونید یه جور راضیشون کنید ببرنتون پیش یه پزشک خوب.. اینطور که نمیشه

خدا خودش کمکتون کنه

برای موفقیت باید قایق ها رو سوزوند تا بین موفقیت و مرگ  مجبور به انتخاب بشی
2738

نه اختیار دارید... من راستش دختر خالم ناراحتیه شدید (خیلی شدید) معده داشت و دکترش توی عکس هایی که گرفته بود یه توده رو تشخیص نداده بود خیر سرش... برای همین بنده خدا یه سال درد میکشید طوریکه صداش چند تا خونه اون ور تر میرفت. آخرش دکترش رو عوض کرد و تو همون جلسه اول توده رو تشخیص داد و عمل کرد و الانم مشکلی نداره. خواستم بگم ممکنه تشخیص دکترا درست نباشه ولی مشکل شما عدم حمایته... خدا یه گشایشی تو کارتون قرار بده

برای موفقیت باید قایق ها رو سوزوند تا بین موفقیت و مرگ  مجبور به انتخاب بشی
نه اختیار دارید... من راستش دختر خالم ناراحتیه شدید (خیلی شدید) معده داشت و دکترش توی عکس هایی که گر ...

بدی من اینه که کلا دوست پسرم نگرفتم که ازشون پول داشته باشم و الان دربه در خانوادم هستم و مریض کردن من خدا نیومد به خود مامانم این مریضی را بده به من داد با به دیگری شانس منه برای همشون بودم ولی برای من نیستند ولی میرم دکتر حالا ببینم چطوری میشه به خدا دیگه خسته شدم

چقدر پول نیاز درین؟

من نمیدونم از دکتر و اینا چون منو فقط یه دکتر عمومی بردند و منو دربه در کردند منم موندم چطوری پولشو بدست بیارم والا دیگه میگم بمیرم شاید از این دردم تموم بشه من روز تولد و مرکمو میخوام یکی کنم شاید برام خوشحال بشن 

2706