2733
2734
عنوان

40 هفته ام درد ندارم

406 بازدید | 20 پست

سلام خانوما توروخدا کمکم کنید فردا 40 هفته میشم درد ندارم دهانه رحمم 1 سانت بیشتر باز نشده نگرانم استرس دارم نی نیم اون تو مشکل پیدا نکنه چی کار کنم؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نگران نباش بروبیمارستان فردااحتمالایک هفته هم وقت میدن بهت ندادن آمپول فشارمیزنن دردت میاد

تیکرتولدپسرم💚۹۷/۷/۷💚اگه قراربوددری بسته بمونه ک به جاش دیوارمیزاشتن😉همیشه امیدوارباش🤗
2738

روغن کرچک میگن خوبه.به دکتر بگو ببین اگه اجازه داد بخور. باردارا شما ام داخل نافتون سیاه شده؟؟؟

دوسدارم متفاوت باشم٩٩/٧/١٠ انشاا... تاپيك ميزنم و از خوشي زياد نيشم بسته نميشه          بلند بگو الهي آمين👌

اگه درد نداری و چهل هفته شدین برید برا سزارین بچتون مدفوع نخوره 

جذبمراقبه بافرشتگان بیوکنزی بازی فراوانی.مچکرم به خاطر همه خوبیایی که دارم.از خدایم، فرشته ههایم؛میکاییلجبرییل  شموئیل رافائل از خواهرم که جزوه را به من داد از دوستای خواهرم که جزوه رو بهش دادن. از استادانم مطلب برازندهساناز جون اسبقی دکتر احمد حلت دکتر آزمندیان .اقای عزیز ، عباسمنش. .   از همه کسانی که کمک کردند زندگیم را کشف کنم ممنون ومچکر وسپاس گذارم. همسرم  مرسی که هستی. 

احتمال مدفوع کردن بچه هست خطر ناکه

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤

منم سر پسرم اینطور بودم.آخر بچه تکون نخورد رفتم بیمارستان.بازم با امپول فشار وتحریک و..درد نداشتم ودهانه اصلا باز نشد سز شدم.هر بچه ایی یه مدل بدنیا میاد .نگران نباش.سوره مریم رو بخون

2706