2737
2734

سلام مامانا،بعد از اومدنه بچه دوم شما و شوهرتون با حوصله تر شدین با بی حوصله؟؟

من شوهرم حوصله و اعصاب بچه نداره ،وقتی نداشتیم دوست نداشت،الان که یکی داریم یذرهه بهتر شده..هرچی بزرگتر میشه بیشتر میفهمه باید بهس محبت کنه..اولا اصن بغلشم نمیکرد.

میخام بدونم بهش اصرار بکنم یکی دیگه بیاریم یا بی خیالش شم😕..

میشه برا ارامش دلم یه صلوات بفرستی 😔                   خداجونم تنهام نذار😢💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بعضی مردا باگذشت زمان به بچه انس میگیرن. مخصوصا اگه ببین توجه مادر به بچه کمه واوله  هوای شوهره داره تابچه.    بعضی ها نه ازهمان لحظه که  صدای قلب بچه میشنون  عاشق بچه میشن. نباید درکل سرزنش کرد یا حساس کرد. همسرخودمن باگذشت زمان 1سال مسولیت پذیرترشده. ومن قبلش بهش فشاری نیاوردم یا توجه ام کم نشده.   الان دومی باردارم که شرایط پیش امد.    اول باید ببینی نظرهمسرت راجب بچه دوم چی هست.  اگه شرایطشو داری بیار. اما اگه قراره خودت تحت فشارباشی و تحمل کنی نیاری بهتره. 

2728

اگه حوصله و

اعصاب داری بیار

من بلوچم   زبانم بلوچی  لباسم بلوچی  فرهنگم بلوچی  وطنم ایران  مکران بلوچستاااان 😍افتخارم اهل سنتم😍داداشای عزیزم خیییییلی زود رفتین هنوز باورندارم رفتنتونو هنوزم از  گوشه گوشه خونم صدای خنده هاتونو میشنوم باورندارم دگه نیستین تا باهم کل کل کنیم بعد تو کی بگم خودشیفته به کی بگم هندونه نزار برام سنگینن و... آخ خدایا راضیم برضایت کاری بجز صبر نداریم خیالم  راحته اونجا جاتون خوبه آخه شما خییلی خوب بودین حافظ قران و... بودین  مطمعنم خدا خلاف وعده نمیکنه الهی جاتون بهشت برین باشه  ......دعا میکنم خدا به هیییچ کی داغ عزیز نده اونم دوتا باهم 

عزیزم خب این طبیعیه ک آدم یه موقع هایی خستس یا حوصله نداره،ولی خب کلا باید از در کنارشون بودن لذت ببری دیگه،صددر صد دوتا بهتر از یکیه حتی هیچی هم بهتر از یکیه البته من خودم سه تا دارم و راضیم خداروشکر

💗💗💗
عزیزم خب این طبیعیه ک آدم یه موقع هایی خستس یا حوصله نداره،ولی خب کلا باید از در کنارشون بودن لذت بب ...

نه خب من شوهرم اولا اصن ح صله بچه نداشت هر کی میدیدش میگفت چه قدر خشکی نصبت به بچه ت.

یه زمانایی من ضعف میکردم از شیرین کاریاش همش گوشی دستم بود فیلم میگرفتم ولی شوهرم یخ بود

الان یذره بهتر شده

میشه برا ارامش دلم یه صلوات بفرستی 😔                   خداجونم تنهام نذار😢💔
2738
نه خب من شوهرم اولا اصن ح صله بچه نداشت هر کی میدیدش میگفت چه قدر خشکی نصبت به بچه ت. یه زمانایی من ...

پس اگه بهتر شده جای امیدواری هست،فقط حتما حتما با نظر شوهرت برای دومی اقدام کنه ک همه مسئولیتاش گردن خودت تنها نیوفته 

💗💗💗