2726
عنوان

مصرف کلومفین و اختلتل در پریودی

2336 بازدید | 20 پست

سلام..

دوستان من این ماه دومین بار بود که کلومفین مصرف میکردم ماه قبل خیلی کم پریود شدم حدود ۳ روز،این ماه از ۶ روز قبل موعدم لکه بینی کم دارم و شنبه موعدم بود که الان ۲ روزه بازم لکه بینی دارم فقط یکم قهوه ای تر و هنوز پریودی و خون قرمز ندیدم اونایی که تجربه مصرف کلومفین دارن اینجوری شده بودن؟

من کلومیفن پریودمو منظم کرد

فقط 4 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قرار بر این شد که خود را تغییر دهم نه محیط اطرافم را ... معجزه شد و اطرافم نیز تغییر کرد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

کلومیفن پریود منو منظم کرده بود ولی خونریزی رو کم میکنه هم روزاشو هم حجمشو

میدونم اینماه قراره مامان بشم😍مامان یه بچه سالم و خوشگل و تپلی😍خدا جووون از الان بگممممم شککررررت❤🌹دیدین گفتم اینماه مامان میشممم خدایا هزار مرتبه شکرت❤❤۹۸/۸/۸ بی بی چکم مثبت شد خداجووون قربونت بررمممم🌹🌹🌹خدایا بابت همچی ممنونم ۹۹/۴/۴ دخترم صحیح و سالم اومد بغلم🥰
اره من این ماه مصرف کردم دو تا آمپول hcg هم روز ۱۴ پریودم زدم ؛و دو هفته هم مدرکسی پروژسترون خوردم؛ ...

من ماه پیش آمپول hcg زدم دوتا روز ۱۲ و ۱۴ کل بدنم کهیر زد ۲۰ روز پدرم دراومد،به دکتر گفتم این ماه آمپول ننوشت.من قبلا لتروزول میخوردم ولی تاثیری رو پریودم نذاشته بود

2706