2737
2734
عنوان

ویار چیزای ترش دارم بنظرتون جنسیت بچه چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 20358 بازدید | 121 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من ماه اول دوم دلم شبرینیجات میخاست از ترشی بدم میومدم بعدش برعکس شدم فک کنم نینیم تغییر جنسیت داد  

صلوات لطفا برا ظهور و سلامتی امام زمان  دختر قشنگم مروارید قلبم..امید زندگیم خوشبختیتو ببینم الهییییی   
2731

اسی فکر کنم باید پسر باشه چون مامانمم سر داداشم دقیقا حالت های تو رو داشت واای عاشق غوره بود

انشاالله هر چی که هست صحیح و سالم بیاد بغلت

تا حالا از کسی صلوات نخاستم الان ازتون خواهش میکنم برا رسیدن به حاجتم یه صلوات بفرستید.                             لطفا.😘😘
منم از شیرینی خیلی بدم اومده.همش دلم چیزای شور و ترش میخواد.خیارم اصلا نمیخوردم الان دوست دارم.تهوعم ...

پوستتون چطور.من پوستمم سر هر دو پسرم ب شدت شفاف شده بود.

2738
بذار دنیا بیاد میفهمی چقدر عزیزه.منم هرچی بشه خوشال میشم .و میگم خدایا شکرت

واقعا خداروشکر کنیم باید

شما نی نی اولته؟

تیکر تولد یه سالگی پسرمه،،، هر شب راااحت بخواب،خدا از چیزی که قراره فردا باهاش روبرو بشی ،خیلییی بزرگتره.  
واقعا خداروشکر کنیم باید شما نی نی اولته؟

اره البته بعد از ی سقط

فقط 26 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با وجود آیودی مسی باردار شدم .دکتر نتونست ایودی رو در بیاره الان همزمان ایودی و جنین کنار هم هستن دعا کنید برام سالم به دنیا بیاد نی نیم🥺
پسره .من کلا ترشی خور هستم ولی سر دخترم همش دلم شیرینی می خواست .خیلی عجیب بود برام .اصلا ترشی دلم ن ...

ویارهامتفاوته منم سرپسرم همش شیرینی خوردم

تیکرتولدپسرم💚۹۷/۷/۷💚اگه قراربوددری بسته بمونه ک به جاش دیوارمیزاشتن😉همیشه امیدوارباش🤗
2706