2737
2734
عنوان

ویار چیزای ترش دارم بنظرتون جنسیت بچه چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 20377 بازدید | 121 پست
ها نفسم بعضی وقتا تنگ میشه

نوددرصد پسره

جنسیت مشخص شد خبرم کن☺ ایشالا سالمه

دوستم برای خونه دارشدنم یه صلوات میفرستی❤️   همراه چالش بهاری فیت شو وزن الان۷۹      👈هدف اول ۷۵     👈هدف دوم ۷۰   👈 هدف سوم ۶۵   👈هدف آخر ۵۵ 💪 

اگه حالت زیاد خراب نمیسه وخوبه،حالت تهوع اینا نداری،پسره.اما اگه حالت خراب شه دختره.این اصلیترین نشونس.ترشم احتمال زیاد دختره وشیرین پسر.اما علایم اصلیشو گفتم

وابستگی و مهرطلبی،دو عاملِ بزرگِ طلاق و بدبختیِ خانواده هایِ ایرانی!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

انشاا... سالم و توپولی بیاد بغل مامانش    

ایشالا خدا از زبونت بشنوه اخه یکی هم بهمن سقط شد همش‌میگم این یکی سالم دنیا بیاد فقط 

فقط 25 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با وجود آیودی مسی باردار شدم .دکتر نتونست ایودی رو در بیاره الان همزمان ایودی و جنین کنار هم هستن دعا کنید برام سالم به دنیا بیاد نی نیم🥺
همیشه دوسداشتم پسر بشه ولی از روزی ک باردار شدم همش دلم میخواد دختر باشه بعد هی  ب خودم میگم نا ...

منم عاااااشق دختر بودم،ولی پسر شد

حس میکنم خیلی ناشکری میکنم،خدا ببخشه منو

تیکر تولد یه سالگی پسرمه،،، هر شب راااحت بخواب،خدا از چیزی که قراره فردا باهاش روبرو بشی ،خیلییی بزرگتره.  
2731
منم عاااااشق دختر بودم،ولی پسر شد حس میکنم خیلی ناشکری میکنم،خدا ببخشه منو

بذار دنیا بیاد میفهمی چقدر عزیزه.منم هرچی بشه خوشال میشم .و میگم خدایا شکرت

فقط 25 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با وجود آیودی مسی باردار شدم .دکتر نتونست ایودی رو در بیاره الان همزمان ایودی و جنین کنار هم هستن دعا کنید برام سالم به دنیا بیاد نی نیم🥺
2738
من فقط کشک میخواستم همین بعدا ترشی خور شدم  هموم اول از رنگ و نفس کشیدنم مامانم گفت پسره الا ...

حرف اخرت واقا درسته من صبح ها جونم بالا میاد تا صبحونه بخورم متنفرم از صبح ها

صلوات لطفا برا ظهور و سلامتی امام زمان  دختر قشنگم مروارید قلبم..امید زندگیم خوشبختیتو ببینم الهییییی   
من اینجور بودم و تا ماه چهار و پنح از شیرینی متنفر.پسر بود

منم از شیرینی خیلی بدم اومده.همش دلم چیزای شور و ترش میخواد.خیارم اصلا نمیخوردم الان دوست دارم.تهوعم دارم شدید .

و خدایی که به شدت کافیست....
2706