2726
عنوان

ویار چیزای ترش دارم بنظرتون جنسیت بچه چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 20291 بازدید | 121 پست
حالت تهوع هم خیلی کم دارم. الان‌تقریبا از بین رفته حالت تهوعم. دلم میخواد زودتر بفهمم چیه

من حالت تهوعم خیللللی شدید بود

بعضیا جورین که نباید بگی خدایا به راه راست هدایتش کن بلکه باید بگی خدایا راه راس رو به سمت این کج کن😊
اره اصلا تهوع هم ندارم‌ .همه چی هم‌میخورم.ولی اشتهام کمه ولی خیلی گشنم‌میشه

احتمالا پسره.نفس زدنات اگر تند تند باشه حتی تو خواب علامت پسره 

دوستم برای خونه دارشدنم یه صلوات میفرستی❤️   همراه چالش بهاری فیت شو وزن الان۷۹      👈هدف اول ۷۵     👈هدف دوم ۷۰   👈 هدف سوم ۶۵   👈هدف آخر ۵۵ 💪 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

احتمالا پسره.نفس زدنات اگر تند تند باشه حتی تو خواب علامت پسره 

ها نفسم بعضی وقتا تنگ میشه

فقط 26 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با وجود آیودی مسی باردار شدم .دکتر نتونست ایودی رو در بیاره الان همزمان ایودی و جنین کنار هم هستن دعا کنید برام سالم به دنیا بیاد نی نیم🥺
2728
مادربزرگم میگه زن حامله ترشی دلش بکشه احتمال زیاد بچش دختره اگه خوشگل تر شده باشه نسبت به قبل باردار ...

خودم حسم‌ میگه پسره ولی اگرم دختر باشه رو سر میذارمش خدا میدونه ک‌چقد دوتاشو دوسدارم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با وجود آیودی مسی باردار شدم .دکتر نتونست ایودی رو در بیاره الان همزمان ایودی و جنین کنار هم هستن دعا کنید برام سالم به دنیا بیاد نی نیم🥺
مادربزرگم میگه زن حامله ترشی دلش بکشه احتمال زیاد بچش دختره اگه خوشگل تر شده باشه نسبت به قبل باردار ...

خخخخ من برعکسم بچم دختره

خیابان زمستان کوچه اسفند پلاک ۱۲😍گل دخترم اومد بغلم خدایا مرسی بابت هدیه قشنگت
ها نفسم بعضی وقتا تنگ میشه

منم چیزای ترش دوست دارم حالم از شیرین بهم میخوره بسکوییت نمیتونم نگا کنم 🤢

تپش قلب دارم . خوابمم کم شده 

ولی اصلا به علایم نیست به نظرم 

مامانم همه اش چیزای ترش میخورده وقتی من تو شکمش بودم😁

ولی دوستم که پسره هم چیزای ترش میخورد 

❤️👶🏻الهي شكر 👶🏻❤️ اللهم صل علي محمد وآل محمد وعجل فرجهم 

من لاغر و زرد شدم 😁

❤️👶🏻الهي شكر 👶🏻❤️ اللهم صل علي محمد وآل محمد وعجل فرجهم 

حس ششم میگه دلت میخاد پسر باشه اره؟

اول انشاا... سالم باشه دومم میدونم فرقی نداره اما من بچه دار شم دلم میخاد اولی پسر شه  حس ششم گفت تو دو داری پسر باشه

البته اگه اشتباه گفتم ببخشید معذرت میخام

حس ششم میگه دلت میخاد پسر باشه اره؟ اول انشاا... سالم باشه دومم میدونم فرقی نداره اما من بچه دار شم ...

همیشه دوسداشتم پسر بشه ولی از روزی ک باردار شدم همش دلم میخواد دختر باشه بعد هی  ب خودم میگم ناشکری نکن هرچی باشه خوبه.

1
5
10
15
20
25
30
35
40

من قبلنا عااااشق شیرینی بودم

ولی اوایل حاملگیم از کیک و شیرینی و شیرینی جات بدم میومد،درحالی که قبل از اون روز درمیون کیک خونگی درست میکردم و از چیزای ترش و ترشی بدم میود

ولی اوایل خاملگیم عاشق ترشی لیته و بادمجون شده بودم

لواشک های ترش و آلوچه و البالو هشک هم همینطور

نی نیم پسره

تیکر تولد یه سالگی پسرمه،،، هر شب راااحت بخواب،خدا از چیزی که قراره فردا باهاش روبرو بشی ،خیلییی بزرگتره.  
2706