2733
2734
قربونت گلم. اول خیلی میترسید ازبس ناز و نوازشش کردم کم کم ترسش ریخت الان خودش میاد تو دستم نازش بدم ...

ی جااان،،مهربونیتو دیده عزیزم،مراقبش باش تا بالش خوب بشه عشقم

هر بار این درو محکم ببند برو

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اینم نیلا خانوم ما😙😚😚😚😚برای برادرمه.ولی من و پسرم برای دیدنش دست و پا میشکنیم😄😄

ما سُرخ ترین حادثه فوتبالیم❤❤❤❤❤❤قرار بود فوتبال فقط در حد سرگرمیم بشه یهو پرسپولیس شد تماااام زندگیم و این یعنی افتخار🖐👍
گودزیلای ما

واااای خداااا

همیشه دلیلی برای گریه کردن وجود داره...ما به یک جوک دوبار نمیخندیم پس چرا برای یک مشکل دوبار غصه بخوریم!؟...این بستگی به تو داره که لبخند بزنی یا گریه کنی و غصه بخوری☺

وای عزیزممم سگ هاسکی بهترینههه😍😍😍

همیشه دلیلی برای گریه کردن وجود داره...ما به یک جوک دوبار نمیخندیم پس چرا برای یک مشکل دوبار غصه بخوریم!؟...این بستگی به تو داره که لبخند بزنی یا گریه کنی و غصه بخوری☺
2738

وای عزیزم این چیه؟

اینم نیلا خانوم ما😙😚😚😚😚برای برادرمه.ولی من و پسرم برای دیدنش دست و پا میشکنیم😄😄

چ نازه دختره؟

🤭نمدونم چه حکمتیه هروقت میام سایت،این تیکه شعر مدام تو ذهنم اکو میشه:سرزمییییینِ عجایب،کی غایبه کی حاضر😑😂
وای عزیزممم سگ هاسکی بهترینههه😍😍😍

ولی واقعا مناسب آپارتمان نیست.خودشون در عذابن.خیلیییی گرمایین با آب و هوای تهران گناه دارن

ما سُرخ ترین حادثه فوتبالیم❤❤❤❤❤❤قرار بود فوتبال فقط در حد سرگرمیم بشه یهو پرسپولیس شد تماااام زندگیم و این یعنی افتخار🖐👍
2706