2726
عنوان

مشهدی ها بیاین دورهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 509 بازدید | 89 پست

سلام سلام☺️

اخه یه وقتی باید این تاپیک رو بزنی ک اکثریت باشن بعد از ظهر دوباره میایم میبریمش بالا😂😂

فعلا باید برم چندتا مدل از نت بگیرم برا خونمون😐🙄😂

همه ی دنیا در حکم یک دوربین عکاسی است،لبخند بزنید    

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بیا اینجا اجی ببرین بالا مشهدیا بیان😂😂 از تو گرچونه تر سراغ نداشتم ببخشید اینجا تگت میکنم همه رو ...

😂😂😂😂😂😂

خیلی خوبی

نه میتونم برم از خونه بیرون...نه از فکر توعهدیوونه بیرون...تو نیستی و هنوزبارونه بیرون...تو نیستی و هنوزاسمتعزیزه..رفیق قلبی که بی تو مریضه همینتنهایی بی همه چیزه...💔
2728
بیا اینجا اجی ببرین بالا مشهدیا بیان😂😂 از تو گرچونه تر سراغ نداشتم ببخشید اینجا تگت میکنم همه رو ...

واااااااااا

دختر به اين خانومي دلبري نانازي پرچونه يعني چي آخه 😂

باز آجي ضد تبليغ شدي هاااااا😜😜😜

لامصب جذب كن 😆😆😆😆

واااااااااا دختر به اين خانومي دلبري نانازي پرچونه يعني چي آخه 😂 باز آجي ضد تبليغ شدي هااااا ...

😂😂😂

آی شوهر میخواد بدو آی بدو بدو اینور بازار

دختر دارم شاه نداره😍😍😂😂😂😂

واااااااااا دختر به اين خانومي دلبري نانازي پرچونه يعني چي آخه 😂 باز آجي ضد تبليغ شدي هااااا ...

کجا غیب شدی بیا دیگه خواستگارا دارن میان

کجا غیب شدی بیا دیگه خواستگارا دارن میان

منومیگی😎😎😎😎😎

نه میتونم برم از خونه بیرون...نه از فکر توعهدیوونه بیرون...تو نیستی و هنوزبارونه بیرون...تو نیستی و هنوزاسمتعزیزه..رفیق قلبی که بی تو مریضه همینتنهایی بی همه چیزه...💔
2706