2733
2734
عنوان

سقط جنین یکماهه

| مشاهده متن کامل بحث + 78667 بازدید | 36 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زعفرون بخور بپر بپر کن طناب بزن . چیز سنگین هل بده. ولی خب ممکنه ب کودتاژ برسی. قطعا وضعیتت از من بد ...

این کارارو نباید انجام بده چون دچار افتادگی رحم نیشه باید بره دکتر بهش قرص بده ۱ ماهگی راحت سقط میشه من توی هفته ۶ با دارو سقط کردم دکتر بهم گفت این کارارو انجام ندم گفتش بعدا افتادگی رحم میگیری 

😔😔کاش خدا به من نینی میداد.

ای خداااا بزرگیت رو شکر.ببین به کسایی بچه میدی که دوست ندارن اونوقت من بخاطر بیبی چک مثبت سرویس چوبش رو انتخاب کردم و پستونک و شیشه شیر خریدم😔😔😔😔

پسرایی که میگن هیچی بدتر از گل خوردن دیقه نود نیست ....                                                              تا حالا دو دیقه مونده به افطار پریود شدین؟😕😂😂😂😂
2731

ن واسه سقط پیش پزشک برو ن مطرح کن،راه کارهای هم ک بهتون اینجا دادن عمل نکن خطرناکه هرکی اینجا واسه خودش دکتر شده،دختر خوب اول برو ببین چند هفته هستی خارج از رحم نباشه قلبش تشکیل شده،من دوماهه بودم دکترا گفتند باید سقط کنی جونت درخطره نکردم تا پای جونم فعلا رفتم،خانمی دیگ جونت درخطرنیست ک،تصمیم عاقلانه بگیر.

همسر💍خوب خوشتیپ خوش اخلاق دارم😍بادنیا 🌎عوضش نمیکنم❤خودم یک همسر و مادرهخوبیم😊یک شاهزاده👑(امیرسام)دارم و ی فرشته👼 تو راهی پرنسس👸(نهال) دخترم یقین دارم شما معجزه خداوندبزرگ برای منو پدرت برادرت هستی 😍 پدرت برادرت تو پوست خودشون نمیگنجند از وقتی فهمیدند یک پرنسس خوشگل تو راه دارند😍منتظرتیم  زندگیم ❤ عشق زندگیم همسرم💑  (امیرعلی👬امیرسامغزال👭نهال)                          یک خانواده و زندگیی 4نفره 💏 👫 💑  شاد و عاشقانهداریم       در آخر                              My Religion I'S Humanity 
2738

من هفته 6 سقط با قرص داشتم متاسفانه منم مثل شما شوهرم ناراضی بود و میگفت ما الان مستاجریم توی خرج خودمون هم موندیم چه برسه یه نفر دیگه 

مجبور شدم اینکارو بکنم از همین سایت بچه ها شماره خانم دکتری رو گذاشته بودن که ازشون قرص تهیه کرده بودن و راضی بودن منم دل به دریا زدم و ازشون تهیه کردم واقعا مشکلم حل شد خیلی راحت با قرص و اون خانم دکترهم خیلی کمکم کرد شمارش 09217375230 بود .من یکی از شهرهای خراسان بودم و خانم دکتر برام پست کردن.امیدوارم هر کی دچار این مشکل شده و مجبوره این کارو بکنه با چنین دکترهای با وجدانی روبرو بشه. 

خانم دکتر بهم گفت بعدش برم ایودی بزارم که دیگه این مشکل برام پیش نیاد.

منم شرایط تو رو داشتم یه دوستام یه شماره بهم داد که خیلی بهم کمک کردن وهوامو داشت قیمت قرساشم ازهمه کمتره چون دستش به دهنش میرسه فایزر اصل امریکایی حضوریم میتونی بری بگیری شمارشو میزارم بهش زنگ بزن۰۹۳۰۶۲۷۷۲۸۷

سلام دوستان من هم متاسفانه دوبار سقط داشتم هر دوبار هم از خانوم مقدم قرص تهیه کردم.دفعه اول پارسال بود که ۷هفته بودم سقط کردم٫ بار اول چون خیلی میترسیدم قبل مصرف داروشون رو نشون پزشک متخصصم دادم که اصالت داروشون رو تایید کرد و تاریخ داشت.روش مصرف قرصم خودشون بهم توضیح دادن و خداخیرشون بده موقع مصرف تا پایان سقط تلفنی همراهیم کردن طی ۴ساعت به خونریزی افتادم و خیلیم راحت انجام شد.سقط دوممم ک تقریبا یک هفته پیش انجام دادم دیر فهمیده بودم باردارم سن بارداریم یکم بالا رفته بود ولی امروز سونو دادم خداروشکر گفتن کامل دفع شده و رحمم پاک شده بود.شمارشو میزارم برای کساییکه دنبال یه پزشک مطمئن هستن که کمکشون کنه برای سقط.

بگین خانوم صالحی شمارتونا داده چون من چند بار برای خودم و اشناهامون ازشون قرص تهیه کردم منو کامل میشناسن دیگه 😬

( 09368276195 )

2706