2726

وای حالم بهم خورد انقد از صبح تو نی نی سایت راجع ب سخت گیری های بیخودی شوهراشون گذاشتن 🤮 از لباس پوشیدن و چادر گرفته تا تنها بیرون رفتن

آدم سینگل ب گور شه تو این جامعه ازدواج نکنه. 😣

منکه پدر مادرم بخوان یکم ب پر و پام بپیچن هار میصم وای به حال یه مرد غریبه ک یهو وارد زندگیت میشه

بعضی مردا بلدن هم غیرت درست و بجا داشته باشن من اونارو تایید میکنم  

دلا معاش چنان کن که گر بلغزد پای/ فرشته ات به دو دست دعا نگه دارد💜                                         خوبی های وجدان خفه کن!👈  طرف بعضی از بدی‌ها را رها نمی‌کند، بعد برای اینکه وجدان خودش را آرام کند می‌رود چهار تا کار خوب انجام می‌دهد. وجدانش آرام می‌شود. آن کارهای خوب راه دستت است که داری انجام می دهی، مرد هستی گناه نکن... استاد پناهیان                      ان شاالله نسل امروز، سربازان امام زمان خواهند بود.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خب با مرد غریبه که یهو وارد زندگیتون میشه ازدواج نکنین، هار شدن البته دور از جون شما جلوی پدر و مادرم کار خوبی نیست🤗

ولی منم موافقم غیرتو بد معنی میکنن و با بیماری های روانی خطرناک اشتباهش میگیرن🤪

فقط کسایی که اونو دوست داشتن تعبیر میکنن🙄 این جنس دوست داشتن مثل همون جنسیه که من مثلا عروسکمو یا گوشیمو دوست دارم نه یه آدم زنده😐

We are just passengers, on a train. We are all fading away. 

من توجه رو دوس دارم.ولی از گیر دادن و دخالت کردن خوشم نمیاد

ما بهش میگیم شکاک و پارانوئید؛شما بگو با غیرت و متعصب                                                                ایران تنها جایی هست که از لفظ"روشن فکر" برای فحش دادن و تحقیر طرف مقابل استفاده میکنند!                #جهان_سوم

خودشون هزار غلط کردن تو مجردی بعد اینجوری سخت گیری میکنن. اخه بتو چه ربطی داره من میخام کدوم مانتومو بپوشم یااینکه چادری باشم یا مانتویی؟

خیلی وقت نیس که آدم ریلکسی شدم. دنیا به کاممه. بااینکه سنم زیاد نیس ولی دارم به تک تک آرزوهام میرسم. شایدم به این خاطر هست که دنیارو جدی نگرفتم. سخت گذشت بهم تا فهمیدم منم یه روزی میمیرم.دیگه بعد یه سال مرگم کسی منو یادش نمیمونه. حتی پدرمادرمم دیگه زیاد منو یاد نمیکنن. حتی عشقم. حتی دوستام. دارم به تک تک آرزوهام میرسم چون دل خوشی دارم. این دل خوش رو یکماهه که بهش رسیدم. واسه هیچ چیزی خودمو ناراحت نمیکنم. حرفای مردم رو اگه به کامم نباشه به یه ورم میگیرم. خیلی وقت نیس که دیگه اگه مردم سوالی میپرسن جوابشونو نمی دم یا اگرم بدم کوتاه . چون زندگی من به کسی ربط نداره. خیلی وقت نیس آدمارو میشناسم. تقریبا از روزی که با نینی سایت آشنا شدم خیلی چیزا اومده دستم.  هنوز 20ساله م نشده ولی از یه آدم30ساله بیشتر میدونم. خیلی وقته تحویلم نگرفتن دوروبریام . ولی الان افتادن به پام. دارن پاچه خواریمو میکنن. کی باورش میشه دارن پاچه خواری یه دختر 19ساله شهرستانی رو میکنن؟  آره کسگم خیلی چیزا یاد گرفتم. درس رو دوست ندارم چون فرقی بحالم نکرد. حالمو خوب نکرد. باعث نشد از زندگی چیزی یاد بگیرم. هر کاری دوس داشته باشم میکنم. حرفت حق باشه با جونو دلم قبولت دارم و میگم چشم. حرفت حق نباشه یه گوشم دره یه گوشم دروازه. دنیا قبلنا به کامم تلخ بود . خیلی سخته منی که دوستام سرم جنگ و دعوا داشتن که با کدومشون برم بیرون و با کدومشون حرف بزنم یهو تنها شم. باورت نمیشه اگه بگم از اون چهل پنجاتا دوستی که داشتم یکیشم نموند باهام . دیگه نمیخام هیچ دوستی داشته باشم. چند ساله تنهام .پیشونی خدامو میبوسم که گذاشت من تنها باشم .تنها نمیشدم الان اینهمه خوشبخت نمیبودم. فقط یکماهه فهمیدم زندگی چیه. چجور باید باشم. چیکار باید بکنم. از زندگی چی میخام .کوچیکترین چیزا هم مثل یه فیلم نگا کردن منو خوشحال میکنه. دیگه از آدما خوشم نمیاد . از هیچکی . امیدوارم توام یه روزی به خوشبختی که من دارم برسی.

بعضیا اینجا تازه میان میگن چرا شوهرمون گیر نمیده خیلی بی غیرته 😐😐😐

فرصت ها مثل رنگین‌کمان میمونن اگه زود نبینیش دیگه معلوم نیست باز کی ببینی🌈                                                                  در انتظار آرزوهایم ...💫🌠

بعضی چیزها غیرت روش لازمه و نشان توجه به طرفشونه... مثلا مردها هم‌جنسشون خوب میشناسند وقتی میبینند زنشون اونطوری لباس پوشیده طبیعی بگن نه و این یعنی زنشو واسه خودش میخاد نمیخاد بقیه بد نگاهش کنند..‌ غیرت بهدجاش شیرین هست

خدایا متاسفم برای تمام لحظاتی که ناامید شدم و تو حاجتم را  دیرتر براورده کردی تا کمی بیشتر در کنارت باشم و اکنون که بی قرار تر از هر لحظه صدایت میکنم تو زودتر اجابت دعایم را نزدیک کن تا از شادی غرق در شکر گزاری تو شوم...واسه حاجت رواییم 💖سه تا توحید 💖بخون لطفا...

والا شوهر من میگه سی و چند سال بدون بکن نکن های من زندگی کردی و جوری بودی که من پسندیدمت. بعد از اینم با من یا بدون من میتونی خودت تصمیم بگیری چی بپوشی چی بگی کجا بری چیکار کنی. گاهی مثلا درمورد لباس یا رنگ مو نظر میده که این بهتره بهت بیشتر میاد یا یه کم پررنگتر!

طوفان مهمان دریاست، نه صاحب‌خانه‌ی آن!