2726
عنوان

چه کاربری تا حالا خیلی راهنماییتون کرده؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 616 بازدید | 90 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بس که خانومید😍😃

ای جان،،خجالت کشیدم🙈

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
2728
@بانویی_از_جنس_الماس     آخه جالبیش اینجاست که اصلا نمیشناسمت

خیلی بامعرفتی . 😂😂😂

❤من به این که خدا دعاهای شماهارو قبول میکنه شکی ندارم❤لطفا برای مادر شدن منم دعا کنید 😔  ب امید اون روزی که تیکربارداریمو بزنم☹☹☹

@مامان_فندوق   😍یه فرشتس😘

@دلم_تنگ_شده_زودبیا   😍مرسی عزیزدلم💙

اگه شده روح پاکت مریض،حتی آسمونت اگه شده خاکستری،حتی رفتی اگه راه دور و خوابت پرید،تو قوی تری باختنو یادش نگیر...♡الهم صل علی محمد و آل محمد♡
اسمشو یادم رفته یکی بود یه مسعله ای رو مطرح کردم خیلی کمکم کرد یکی هم مربی ژیمناستیک بود ازش پرسیدم ...

قطعا منو هم فراموش کردی😒

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

منم متاسفانه خیلی به اسم کاربری ها دقت نمیکنم

ولی از  همه کسایی که من و دوستان رو راهنمایی کردن همین جا تشکر میکنم  

"من بسیار ثروتمند، بسیار، زیبا و بسیار غمگینم" ................................................................................................................ می توان همچون عروسک های کوکی بود/با دو چشم شیشه ای دنیای خود را دید/می توان در جعبه ای ماهوت/با تنی انباشته از کاه/سالها در لابلای تور و پولک خفت/می توان با هر فشار هرزه دستی/بی سبب فریاد کرد و گفت/"آه من بسیار خوشبختم"
@laluna     @فاطمهمعصومه٢     @لاله_سر    

شما هم بودین جزوشون

نه میتونم برم از خونه بیرون...نه از فکر توعهدیوونه بیرون...تو نیستی و هنوزبارونه بیرون...تو نیستی و هنوزاسمتعزیزه..رفیق قلبی که بی تو مریضه همینتنهایی بی همه چیزه...💔

زیادن

چننا دیگم بودن اسمشون یادم نمیاد🤔🤔

نه میتونم برم از خونه بیرون...نه از فکر توعهدیوونه بیرون...تو نیستی و هنوزبارونه بیرون...تو نیستی و هنوزاسمتعزیزه..رفیق قلبی که بی تو مریضه همینتنهایی بی همه چیزه...💔
2706