عنوان

چه کاربری تا حالا خیلی راهنماییتون کرده؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 616 بازدید | 90 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بس که خانومید😍😃

ای جان،،خجالت کشیدم🙈

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
2728
@بانویی_از_جنس_الماس     آخه جالبیش اینجاست که اصلا نمیشناسمت

خیلی بامعرفتی . 😂😂😂

❤من به این که خدا دعاهای شماهارو قبول میکنه شکی ندارم❤لطفا برای مادر شدن منم دعا کنید 😔  ب امید اون روزی که تیکربارداریمو بزنم☹☹☹

@مامان_فندوق   😍یه فرشتس😘

@دلم_تنگ_شده_زودبیا   😍مرسی عزیزدلم💙

اگه شده روح پاکت مریض،حتی آسمونت اگه شده خاکستری،حتی رفتی اگه راه دور و خوابت پرید،تو قوی تری باختنو یادش نگیر...♡الهم صل علی محمد و آل محمد♡
اسمشو یادم رفته یکی بود یه مسعله ای رو مطرح کردم خیلی کمکم کرد یکی هم مربی ژیمناستیک بود ازش پرسیدم ...

قطعا منو هم فراموش کردی😒

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

منم متاسفانه خیلی به اسم کاربری ها دقت نمیکنم

ولی از  همه کسایی که من و دوستان رو راهنمایی کردن همین جا تشکر میکنم  

"من بسیار ثروتمند، بسیار، زیبا و بسیار غمگینم" ................................................................................................................ می توان همچون عروسک های کوکی بود/با دو چشم شیشه ای دنیای خود را دید/می توان در جعبه ای ماهوت/با تنی انباشته از کاه/سالها در لابلای تور و پولک خفت/می توان با هر فشار هرزه دستی/بی سبب فریاد کرد و گفت/"آه من بسیار خوشبختم"
@laluna     @فاطمهمعصومه٢     @لاله_سر    

شما هم بودین جزوشون

نه میتونم برم از خونه بیرون...نه از فکر توعهدیوونه بیرون...تو نیستی و هنوزبارونه بیرون...تو نیستی و هنوزاسمتعزیزه..رفیق قلبی که بی تو مریضه همینتنهایی بی همه چیزه...💔

زیادن

چننا دیگم بودن اسمشون یادم نمیاد🤔🤔

نه میتونم برم از خونه بیرون...نه از فکر توعهدیوونه بیرون...تو نیستی و هنوزبارونه بیرون...تو نیستی و هنوزاسمتعزیزه..رفیق قلبی که بی تو مریضه همینتنهایی بی همه چیزه...💔
2706