2737
2739
عنوان

قرمزیواشم.کاش نمیرفتم پیش وکیل😔

1152 بازدید | 78 پست

اعصابم خردشد😢چن دیقه حرفیدم گف تو ک قصدت طلاق نیس نمیتونم بهت کمکی کنم زنگ بزن شوهرت بیاددنبالت برگرد...مگه شوهرپیدامیشه میخای طلاق بگیری.گفتم میخام توفشاربزارمش تا بفهمه نازنمیکنم گف پس مهریتوبزاراجرا گفتم اخه هیچی نداره...گف نمیخای طلاق بگیری معلومه..میتونی بری پیش ی روانشناس...کاش نمیرفتم...رفتم و فهمیدم بازم نمیتونم تصمیم بگیرم...ن میخام برگردم ن میخام طلاق بگیرم...دلم میخادخودمو خلاص کنم حالم بده😢😢همه وکیلا اینجورین؟میگن برگردواذیتش نکنو شوهر پیدانمیشه وازاین حرفا؟؟؟خیلییییی حالم بده خدایا😭😭😭ولی بابام گف چن روز دیگ صب کن برو مهریتو بزاراجرا...

چه وکیلی بوده 😨😨😨

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

وای منم خیلی بلاتکلیفم دلم میخواد طلاق بگیرم از اون طرف دلم نمیخواد.گیج شدم

من واژینیسموس شدید داشتم و درمان شدم.دلم میخواد به هرکی که این مشکل بزرگ رو داره کمک کنم.اگه دوس داشتین درخواست بدین

عزیزم من نمیدونم مشکلتون چیه و امیدوارم حل بشه 

اما مردا تا وقتی حس نکنن میخوان از دستت بدن به خودشون نمیان

بهتره یه تلنگر بزنی بهش

خدایا میدونم قراره بهترین ها رو سر راهم قرار بدی پس نا امید و ناراحت نیستم 
2738
2706