2726
عنوان

خاطره زایش بنده😊سم۲۱۳(همونم)

| مشاهده متن کامل بحث + 7006 بازدید | 201 پست
ای جان قدمش مبارک 

مرسی تشکر😍

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
واااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااای اسی عاشقشمممممممممممممممممممممممممممممممممممم دلم ضع ...

عزیزم😍😘فدای دل مهربونت😘

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ای جان داره میگه تف به این دنیا😆😆😆😆😆

😂

😂

من لیاقت اینو نداشتم طبیعی زایمان کنم اون همه ورزش کردم به خدا لگنم اینقدر منعطف و بزرگ شد که تازه ی ذره جمع شده بعد نزدیک یک سال. چهل و یک هفته  تمام به خاطر بیشعوری اورژانس بیمارستان با وجود دهانه رحم باز کیسه اب ترکیده قلب بچه ام افت کرد بردنم اتاق عمل با ی عالمه درد😢 

طراح طلا و جواهر و زیورآلات @maryrauf
2728
عزیزم😍😘فدای دل مهربونت😘

قربونش برم خیلی ناز ومتفکره

عروس مروس خواستی درخدمتیم

قولم میدم مادرشوهرم شدی تایپیک مادرشوهری نزنم    

سیندرلا هستم کفش ملی من توقصرجامونده ولی  شاهزاده هنوز نیومده پسش بده!!! این نرماله؟!
ممنون گلم سلامت باشین. 😍😘 عزیزم خونه ها نیمه سازه  کمتر خونه ایی کامل شده اونم چون طرف خودش ...

عزیزم

بازم خدا رو شکر الان تو خونه خودتون هستین گلم

اینجا هم همینطوره

فکر میکنیم همه دیگه یادشون رفته سیل رو

البته ما اسیب ندیدیم

برا همشهری هام ناراحتم

هوای پلدختر خیلی گرمه

خدا کمکشون کنه

ان شاءالله که برای همه مردم گشایش بشه و مردم خوب کرمانشاه هم زودتر خونه هاشون تکمیل بشه ❤

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

سلام عزیزم قدم نورسیده مبارک🌷🌷🌷

خداحفظش کنه گل پسرتو❤❤❤

ولی چقدر سختی کشیدی واقعا خدا قوت😊😊

واسه منم دعا کن این پنجشنبه ۳۹ هفتم تموم میشه اما هنوز هیچ دردی ندارم. خیلی دلم میخواد نهایتا تا چهل هفته نی نیم بیاد. خیلیم میترسم😓😓😓 راستی شما ۳۸ یا ۳۹ هفته رفتی دکتر واسه معاینه؟

دختر قشنگم! قلب مامان! خوش اومدی به زندگیمون❤❤❤ مامان فدای دست و پاهای کوچولوت بشه😍😍😍
من لیاقت اینو نداشتم طبیعی زایمان کنم اون همه ورزش کردم به خدا لگنم اینقدر منعطف و بزرگ شد که تازه ی ...

منم ورزش زیاد کردم اما چون لگنم کمی کوچیک بود این اخرا بیشتر اذیت شدم چون سر بچه نمیتونست راحت رد بشه.

حتما قسمتت این بوده عزیزم.مطمئن باش بصلاحت بوده که سزارین بشی وممکن بود با طبیعی مشکلی پیش بیاد.

قربونش برم خیلی ناز ومتفکره عروس مروس خواستی درخدمتیم قولم میدم مادرشوهرم شدی تایپیک مادرشوهری نزن ...

😍😘😘باشه حتما😂

منم ورزش زیاد کردم اما چون لگنم کمی کوچیک بود این اخرا بیشتر اذیت شدم چون سر بچه نمیتونست راحت رد بش ...

هر وقت جای بخیه ام رو میبینم ناراحت میشم من میتونستم ی زایمان خوب داشته باشم😢

طراح طلا و جواهر و زیورآلات @maryrauf

سلام عزیزم مبارک باشه زیر سایه پدر مادرش بزرگ شه

من یکی از تاپیکاتو ذخیره کرده بودم خدا میدونه هر روز چک میکردم ببینم زایمان کردی یا نه الحمدالله به خیر گذشت

مثلا انقد محڪمــ بغلم ڪنے که ترڪ خوردگےِ های قلبم بچسبه به همـ :)🖤
سلام عزیزم مبارک باشه زیر سایه پدر مادرش بزرگ شه من یکی از تاپیکاتو ذخیره کرده بودم خدا میدونه هر ر ...

سلام گلم .مرسی از دعای خوبت.😍😘😘

عزیزم😍😘فدای دل مهربونت😘

مبارکه سمیرا جون،زیر سایه پدر و مادر بزرگ بشه،چندبار تاپیک هات چک کردم،وقتی داری به فرشته کوچولوت شیر میدی برام دعا کن حتما،امکان داره رحمم رو کامل بردارن،خواب و خوراک ندارم،خیلی داغون شدم

2706