2703
2553
عنوان

خاطره زایش بنده😊سم۲۱۳(همونم)

| مشاهده متن کامل بحث + 7006 بازدید | 201 پست
اگه سزارین بود که تا یکهفته دیگه هم نمیتونست استوری بذاره

من ۴۸ ساعت بعدش خودم بچمو بردم دکتر قشنگ ..اونو اولش درد میکشی  سزو اخرش ..با شیافو  اینان دردش حل میشه

من جایے باختم ڪه فڪر ڪردم دارم به آرزو هام میرسم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای عزیزدلم خیلی خیلی مبارکه..ان شاءاللّه قدمش خیر باشه براتون...خیلی سخت شد واست ولی بازم خداروشکر ...

تو هنوز داری میدوی؟😆

کی میزایی

به نکات زیر توجه شود: منو که یادتونه؟😍 👈  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.تیکرم واقعی شد. برای سلامتی و پر خیر و برکت بودن و سالم و صالح بودن  نی نی م دعا کنید.اجرکم عندالله ۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده و داغ فرزند دیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهد بود.و من الله التوفیق 🌹    https://www.ninisite.com/discussion/topic/2788625/ختم-و-دعاهایی-مجرب-برای-بارداری?postId=90945812
2456
سلام روله خاصی مبارکت باشه 😍😍😍😍😍 ااااااالهی که سلامت باشه زیر سایه پدر و مادر و در پناه خدا قد ...

سلام عزیزم مرسی.سلامت باشین😍😘😘😂خخخ باشه بردار

چاره ایی نبود چکار کنم نمیشد با بچه تو لگن فرار کرد😁خداروشکر گذشت.

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
آیهان زیبارو.چه اسم زیبایی😍😍😍😍مبارکت باشه عزیزم

ممنون گلم😍😘

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
عزیزم حتماسرگین دودکن که بخیه هات عفونت نکنه

هرروز بعد توالت با سرم شستشو میشورم عزیزم.خداروشکر خونریزی شدید نیست شاید دوسه روز دیگه تموم بشه

مبارکه سمیرا 😍😍😍 جوجو بغلمه نمیتونم زیاد تایپ کنم. خیلی خوشحال شدم 😍💐 خدا برات حفظش کنه ❤️

ممنون گلم😍خدا جوجه فسقل خودتم حفظ کنه.انشالله سلامت وشاد باشین

2714

بسلامتی عزیزم

مبارکه

خدا رو شکر

سم جانم من خیلی به فکرت بودم ولی یادم رفت ازت بپرسم خونه هاتون بازسازی کردین؟

شهر ما که هنوز درگیر سیل هستیم و تبعاتی که به جا گذاشت

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
بسلامتی عزیزم مبارکه خدا رو شکر سم جانم من خیلی به فکرت بودم ولی یادم رفت ازت بپرسم خونه هاتون با ...

ممنون گلم سلامت باشین.

😍😘

عزیزم خونه ها نیمه سازه  کمتر خونه ایی کامل شده اونم چون طرف خودش پول داشته تونسته کامل کنه.وگرنه با ۴۰ تومنی که دادن وبالا بردن مصالح واهن الات ۳ برابر قیمت قبل.نمیشه کاری کرد.ماهم یه خونه نقلی وجمع جور ساختیم تو روستا نزدیک شهر.

متاسفانه هنوز ۶۰ درصدی از مردم تو کانکس هستن .که اونام شهرداری وبنیادمسکن داره بیرون میکنه واب برقشون رو قطع میکنه که کانکس هارو تخلیه کنن مثلن میخان محیط شهر پاکسازی کنن وبگن همه رفتن سرخونه زندگیشون وسروسامان یافته ن.

انشالله وضعیت شهر شما به زودی روبه راه میشه.اینجا که فقط حرف بود وحرف و بودجه ایی که هیچوقت به مردم نرسید اما به اسم مردم ثبت شد.

سلام گلم🤗 تبریک میگم💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐 ان شاء الله قدمای کوچولوش پر از خیر و پرکت باشه براتون❤ ...

سلام دوست خوبم😍ممنونم از دعای خوبت😘

واااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااای اسی عاشقشمممممممممممممممممممممممممممممممممممم

دلم ضعف رفت عکسشودیدم

خیلی متفاوت ترازبقیس کلی بوسش کردم حلال کن  

وای مامانم اینا

سیندرلا هستم کفش ملی من توقصرجامونده ولی  شاهزاده هنوز نیومده پسش بده!!! این نرماله؟!
2706