1265
1292
عنوان

خاطره زایش بنده😊سم۲۱۳(همونم)

| مشاهده متن کامل بحث + 4982 بازدید | 194 پست
آیهان زیبارو.چه اسم زیبایی😍😍😍😍مبارکت باشه عزیزم

ممنون گلم😍😘

(سم۲۱۳)هستم.خدایاشکرت بخاطر خانواده سه نفره خوشبختمون😍فکرش نمیکردم زندگی اینقدر شیرین بشه بخاطر یه موجودکوچولو ۵۰ سانتی😍
عزیزم حتماسرگین دودکن که بخیه هات عفونت نکنه

هرروز بعد توالت با سرم شستشو میشورم عزیزم.خداروشکر خونریزی شدید نیست شاید دوسه روز دیگه تموم بشه

(سم۲۱۳)هستم.خدایاشکرت بخاطر خانواده سه نفره خوشبختمون😍فکرش نمیکردم زندگی اینقدر شیرین بشه بخاطر یه موجودکوچولو ۵۰ سانتی😍
مبارکه سمیرا 😍😍😍 جوجو بغلمه نمیتونم زیاد تایپ کنم. خیلی خوشحال شدم 😍💐 خدا برات حفظش کنه ❤️

ممنون گلم😍خدا جوجه فسقل خودتم حفظ کنه.انشالله سلامت وشاد باشین

بچه ها اگر دنبال بهترینهای سیسمونی هستین 

ما رو دنبال کنید

بسلامتی عزیزم

مبارکه

خدا رو شکر

سم جانم من خیلی به فکرت بودم ولی یادم رفت ازت بپرسم خونه هاتون بازسازی کردین؟

شهر ما که هنوز درگیر سیل هستیم و تبعاتی که به جا گذاشت

ورق تقدیر برگشته و اوضاع بر وفق مراد است ...   🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡

سلام گلم🤗

تبریک میگم💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐

ان شاء الله قدمای کوچولوش پر از خیر و پرکت باشه براتون❤

خیلی خوشحال شدم ⚘

لایک و ریپلای و منشن ممنوع🙄🙄🙄🙄🙄 دروغ گفتم خیلی دوست دارم هی لایک بشم هی ریپلای بشم هی منو تو پستاشون صدا کنن😭😓😜هرکی بگه عقده ای،خودشه😂                                🌹خدای مهربونم لطفا زود زود زود به همه ی مامان باباهای منتظر نی نیای سالم و صالح بده🌹😍 الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَ آلِ مُحَمَّد وَ عَجِّل فَرَجَهُم😍                        
1279
بسلامتی عزیزم مبارکه خدا رو شکر سم جانم من خیلی به فکرت بودم ولی یادم رفت ازت بپرسم خونه هاتون با ...

ممنون گلم سلامت باشین.

😍😘

عزیزم خونه ها نیمه سازه  کمتر خونه ایی کامل شده اونم چون طرف خودش پول داشته تونسته کامل کنه.وگرنه با ۴۰ تومنی که دادن وبالا بردن مصالح واهن الات ۳ برابر قیمت قبل.نمیشه کاری کرد.ماهم یه خونه نقلی وجمع جور ساختیم تو روستا نزدیک شهر.

متاسفانه هنوز ۶۰ درصدی از مردم تو کانکس هستن .که اونام شهرداری وبنیادمسکن داره بیرون میکنه واب برقشون رو قطع میکنه که کانکس هارو تخلیه کنن مثلن میخان محیط شهر پاکسازی کنن وبگن همه رفتن سرخونه زندگیشون وسروسامان یافته ن.

انشالله وضعیت شهر شما به زودی روبه راه میشه.اینجا که فقط حرف بود وحرف و بودجه ایی که هیچوقت به مردم نرسید اما به اسم مردم ثبت شد.

سلام گلم🤗 تبریک میگم💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐 ان شاء الله قدمای کوچولوش پر از خیر و پرکت باشه براتون❤ ...

سلام دوست خوبم😍ممنونم از دعای خوبت😘

واااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااای اسی عاشقشمممممممممممممممممممممممممممممممممممم

دلم ضعف رفت عکسشودیدم

خیلی متفاوت ترازبقیس کلی بوسش کردم حلال کن  

وای مامانم اینا

سیندرلا هستم کفش ملی من توقصرجامونده ولی  شاهزاده هنوز نیومده پسش بده!!! این نرماله؟!
1274
ای جان قدمش مبارک 

مرسی تشکر😍

واااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااای اسی عاشقشمممممممممممممممممممممممممممممممممممم دلم ضع ...

عزیزم😍😘فدای دل مهربونت😘

ای جان داره میگه تف به این دنیا😆😆😆😆😆

😂

😂

من لیاقت اینو نداشتم طبیعی زایمان کنم اون همه ورزش کردم به خدا لگنم اینقدر منعطف و بزرگ شد که تازه ی ذره جمع شده بعد نزدیک یک سال. چهل و یک هفته  تمام به خاطر بیشعوری اورژانس بیمارستان با وجود دهانه رحم باز کیسه اب ترکیده قلب بچه ام افت کرد بردنم اتاق عمل با ی عالمه درد😢 

طراح طلا و جواهر و زیورآلات @maryrauf
عزیزم😍😘فدای دل مهربونت😘

قربونش برم خیلی ناز ومتفکره

عروس مروس خواستی درخدمتیم

قولم میدم مادرشوهرم شدی تایپیک مادرشوهری نزنم    

سیندرلا هستم کفش ملی من توقصرجامونده ولی  شاهزاده هنوز نیومده پسش بده!!! این نرماله؟!
1264
ممنون گلم سلامت باشین. 😍😘 عزیزم خونه ها نیمه سازه  کمتر خونه ایی کامل شده اونم چون طرف خودش ...

عزیزم

بازم خدا رو شکر الان تو خونه خودتون هستین گلم

اینجا هم همینطوره

فکر میکنیم همه دیگه یادشون رفته سیل رو

البته ما اسیب ندیدیم

برا همشهری هام ناراحتم

هوای پلدختر خیلی گرمه

خدا کمکشون کنه

ان شاءالله که برای همه مردم گشایش بشه و مردم خوب کرمانشاه هم زودتر خونه هاشون تکمیل بشه ❤

ورق تقدیر برگشته و اوضاع بر وفق مراد است ...   🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡

سلام عزیزم قدم نورسیده مبارک🌷🌷🌷

خداحفظش کنه گل پسرتو❤❤❤

ولی چقدر سختی کشیدی واقعا خدا قوت😊😊

واسه منم دعا کن این پنجشنبه ۳۹ هفتم تموم میشه اما هنوز هیچ دردی ندارم. خیلی دلم میخواد نهایتا تا چهل هفته نی نیم بیاد. خیلیم میترسم😓😓😓 راستی شما ۳۸ یا ۳۹ هفته رفتی دکتر واسه معاینه؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدای مهربونم سپاسگزارم🌷 دختر نازنینم دل مامانو با تکونای آرومت میبری. منتظر دیدن روی ماهتم...
من لیاقت اینو نداشتم طبیعی زایمان کنم اون همه ورزش کردم به خدا لگنم اینقدر منعطف و بزرگ شد که تازه ی ...

منم ورزش زیاد کردم اما چون لگنم کمی کوچیک بود این اخرا بیشتر اذیت شدم چون سر بچه نمیتونست راحت رد بشه.

حتما قسمتت این بوده عزیزم.مطمئن باش بصلاحت بوده که سزارین بشی وممکن بود با طبیعی مشکلی پیش بیاد.

قربونش برم خیلی ناز ومتفکره عروس مروس خواستی درخدمتیم قولم میدم مادرشوهرم شدی تایپیک مادرشوهری نزن ...

😍😘😘باشه حتما😂

منم ورزش زیاد کردم اما چون لگنم کمی کوچیک بود این اخرا بیشتر اذیت شدم چون سر بچه نمیتونست راحت رد بش ...

هر وقت جای بخیه ام رو میبینم ناراحت میشم من میتونستم ی زایمان خوب داشته باشم😢

طراح طلا و جواهر و زیورآلات @maryrauf
1280