1147
1273
عنوان

خاطره زایش بنده😊سم۲۱۳(همونم)

4982 بازدید | 194 پست

٢/۴/٩٨

آقا آیهان گل خوش اومدی به زندگیمون😍

انشالله قسمت همه منتظرا 💖

(سم۲۱۳)هستم.خدایاشکرت بخاطر خانواده سه نفره خوشبختمون😍فکرش نمیکردم زندگی اینقدر شیرین بشه بخاطر یه موجودکوچولو ۵۰ سانتی😍

بگو😁

عزیزم اینکه من زود ازدواج کردم دلیل بر این نیست که تو بهم توهین کنی و بگی امل و بدبخت و بیچاره ام ..من بعد از ازدواجمم پیشرفت کردم میتونی این رو تو گرفتن لیسانس قرانیم و یک سال جهشی خوندن و تحصیل در رشته روانشناسی من ببینی .پس خواهش میکنم نه دلمو بشکن نه توهین کن دوست عزیز❤

عزیزم مبارکههه

چه زود زاییدی😂

قدمش برات مبارک و پرخیر باشه عزیزم

فقط 27 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 به نکات زیر توجه شود: منو که یادتونه؟😍 👈  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.تیکرم واقعی شد. برای سلامتی و پر خیر و برکت بودن و سالم و صالح بودن  نی نی م دعا کنید.اجرکم عندالله ۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده و داغ فرزند دیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهد بود.و من الله التوفیق 🌹    https://www.ninisite.com/discussion/topic/2788625/ختم-و-دعاهایی-مجرب-برای-بارداری?postId=90945812

لایکم کن لطفا

عزیزم اینکه من زود ازدواج کردم دلیل بر این نیست که تو بهم توهین کنی و بگی امل و بدبخت و بیچاره ام ..من بعد از ازدواجمم پیشرفت کردم میتونی این رو تو گرفتن لیسانس قرانیم و یک سال جهشی خوندن و تحصیل در رشته روانشناسی من ببینی .پس خواهش میکنم نه دلمو بشکن نه توهین کن دوست عزیز❤

باورم نمیشه که بهم گفت بیکار

من خانه دارم ولی بیکار نیستم

من هم تصمیم گرفتم....

کلیک کنید

1279

پسرت از اوضاع بیمارستان خیلی ناراضیه انگار😆

فقط 27 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 به نکات زیر توجه شود: منو که یادتونه؟😍 👈  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.تیکرم واقعی شد. برای سلامتی و پر خیر و برکت بودن و سالم و صالح بودن  نی نی م دعا کنید.اجرکم عندالله ۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده و داغ فرزند دیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهد بود.و من الله التوفیق 🌹    https://www.ninisite.com/discussion/topic/2788625/ختم-و-دعاهایی-مجرب-برای-بارداری?postId=90945812

سلام دوستان بعد تموم شدن خاطره جواب پست هاتون میدم 

💖

چهارشنبه ساعت ۱۰ ونیم شب بود که ترشح ژله ایی که کمی هم رگه های قهوه ایی داشت رو دفع کردم بعدش کم کم درد هام شروع شد.هر ۱۰ دقیقه یبار

۴۰ هفته و۳  روز

ساعت ۱ ونیم شب همچنان دردهام ادامه داشت رفتیم بیمارستان ان اس تی گرفتن ومعاینه شدم گفتن دهانه رحم بسته س.

(سم۲۱۳)هستم.خدایاشکرت بخاطر خانواده سه نفره خوشبختمون😍فکرش نمیکردم زندگی اینقدر شیرین بشه بخاطر یه موجودکوچولو ۵۰ سانتی😍
1274

پنج شنبه دردهام بیشتر شد اما فاصله هاش طولانی هر نیم ساعت یا یکساعت انقباض داشتم بازم ان اس تی دادم دادم ومعاینه شدم دهانه بسته بود گفتن برو

۴۰ هفته و۴ روز

جمعه انقباض هام شدید شد کمر درد وشکم درد همراه باسفت شدن

بازم رفتم بیمارستان گفتن به زور نوک انگشت بازشده

تحملش برام خیلی عذاب اور بود این همه درد اما هنوز نوک یه انگشت😭بودم

شنبه هم به همین صورت گذشت ازبس انقباض هام دردناک بود تحمل خونه موندن نداشتم چندباری رفتم هربار معاینه وان اس تی گفتن مشکلی نیست.دهانه رحم تقریبا ۲ فینگر باز شده اما تا بالای ۵ نباشه بستری نمیکنن.

رفتیم پیش یه ماما مطب خصوصی معاینه شدم گفت ۴ فینگر بازی دهانه رحمت هم کامل نرم شده حتما امشب زایمان میکنی من هم خوشحال بودم از تموم شدن دردام هم استرس برای تجربه زایمان طبیعی

1264

دکتر هم گفت تا ۴۱ هفته کامل نشی بستری نمیکنن سزارین هم فقط برای کسایی هست که حین طبیعی مشکلی پیش میاد براشون یا قبلن سزارین داشتن

هرکاری کردم شنبه منو بستری نکردن ازبس رفتم همه مامای های شیفت منو به اسم کوچیک صدا میزدن😂

تحمل یه شب دیگه با انقباض درد برام عین تجربه مرگ بود دوستداشتم حتی شده امپول فشار بزنن یا سزارین کنن فقط اون روز این دردها تموم بشه که بازم نشد

اینم بگم از چهارشنبه مادرمم پیش بود نه غذا میخورد نه میخابید تقریبا چندساعت یبار بلندمیشیدم وراه میرفتیم که بلکه دهانه باز بشه مادرم ودخترداییم هم اومده بود شب ها زیر بغلم میگرفتن بلکه بتونم راه برم.

با وجود اینکه از ۳۳ هفته پیاده روی روزی نیم ساعت داشتم و۱۵ دقیقه ورزش

از هفته ۳۷ روزی ۲ کیلومتر پیاده روی و۴۰ دقیقه ورزش کمرولگن

کف پاهام صاف شده بود بخاطر پیاده روی وزانو هام گاهی درد داشت😂

ای جونم خدا رو شکرررر که بسلامت زایمان کردی ،قدم گل پسرت هم مبارک باشه ان شالله😍😘😘

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💖 دختر معجزه ایست که بعد از آفرینش او تمام فرشتگان جشن گرفتند...دخترها فرشته نیستند بلکه فرشته ها میخواهند دختر باشند...دخترم چه خوب که قرار است مادرت باشم...قرار است به جان من قسم یاد کنی ...و هزاران قرار دیگر💖

بلاخره اون شب وحشتناک هم گذشت اما اینبار بجز ناله وجیغ گریه هم میکردم وحسابی ناامید ووحشت زده. هر ۵ دقیقه انقباض های وحشتناک حس میکردم بچه وسط پاهامه والان سرش میاد بیرون شدت جیغ هام بیشتر شده بود بجز اب وچایی چیزی نمیتونستم بخورم حس تهوع داشتم.صبح شد رفتم برا بستری به ماماهمراه هم زنگ زدم بیاد گفتن حتما بستری میشی چون ۴۱ هسته وظیفه شونه

۸ صبح رفتیم بیمارستان به امید زایمان ماماهمراه هم بود اما بازم نپذیرفتن گفتن یا بالای ۵ سانت یا کیسه ابت پاره شده باشه.منم عصبی شدم چرا همش امروز فردا میکنن خوب همون اول میگفتن ۴۱ هفته هم بشی بازم بستری نمیشی. گفتن برو پیاده روی کن بعد بیا ماما هم گفت بیشتر پیاده روی کن ونفس عمیق بکش گاهی هم موقع انقباض بشین پاشو.

1280