2737
2734
عنوان

شوهر شمام اینجوریه😒

379 بازدید | 35 پست

من درمورد مسایل زندگیم زیاد نوشتم تو تایپیکای قبلم هس ک خواهرشوهرو جاریم چکارکردن و شوهرم چقد بیخیال تو زندگیمون.تا دیشب ک خانوادش رفتن خواهرش چنبار کرم ریخت ک همش خودمو زدم ب نشنیدن تا اوضاع بدتر نشه ولی دیگ واقعا کلافه شدم.الان شوهرم رفته گاز پیک نیک روشن کنه میگ عه گازش تموم شده گفتم خب باید گازش کنی.(نمیکنه همچی میندازه گردن مادرم)گفت پس چایی نمیخام میوه میخورم(اوناروهم مامانم گرفته)نشست ب خوردن .بعد گفت اینترنتتو شیر کن گفتم نه .من هربار تموم میشه شارژم تو برام نمیخری از مامانم میگیرم .هروقت شارژمو تو دادی باشه.بعد بهش گفتم با هردوستی ک مشورت کردم گفت باید بشینین اساسی توشوهرت دوتایی حرفهاتون بزنین و تکلیفتون معلوم کنین.گفت برو باهمون دوستات تکلیفتو معلوم کن الانم قهر کرد خوابید.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

تو که همه چیتو مادرت میده برا چی نشستی وردل این عزیزم

حداقل پاشو جمع کن برو که خرج خودت تنها رو بخواد بده نه این مفت خورو هم متقبل بشه

خانه ات را باد برد..توهنوزم نگران وزش باد در موی منی؟؟؟

بگو من اگه قرار بود خرجمو مادر بده که بانو ازدواج نمیکردم که تو هم بشی سر بار خانوادم  بگو مامانم یتیم خونه باز نکرده که خرج تو و زندگی مارو هم بده پروووووو عجبا

بگو من اگه قرار بود خرجمو مادر بده که بانو ازدواج نمیکردم که تو هم بشی سر بار خانوادم  بگو ماما ...

میگم از شوهر بودن فقط اسم شناسنامه ای .میگ همینم واس مامانت بسه.چ پروعه .دلم میخاد بزنمش

2706