2737
2734
عنوان

خانومای باردار یه لحظه

108 بازدید | 19 پست

سلام،من7هفتمه گاهی رعایت نمیکنم،مثلا پله هامون بلنده بالا و پایین میرم،یا مثلا میرم بالای تختمون پنجره رو بازکنم میام پایین مثل زمان عادی،خیلی نگرانم

خدایا همه بچه ها سالم باشن پسر و دختر منم همیشه سالم باشن حافظشون باش شکرت به خاطر همه چیز🙏🙏🙏

سخت نگیر خیلی اشکال نداره اینا

دخترم وقتی اومدی به این دنیا اینو همیشه یادت باشه که تو زندگی بدترین حرفا رو از اونایی میشنوی که برات عزیزترن .  بدترین ضربه ها رو از اونایی میخوری که فکرشم نمیکردی ! همیشه نزدیک ترین هات قلبتو بدجور میشکنن . پس به هیچ کس وابسته نباش از هیچ کس توقع نداشته باش و به اندازه هرکسی رو دوست داشته باش حتی منو که مادرتم . عزیزکم کسی نبود این حرفا رو به من بزنه برای همین خیلی وقتا بیصدا شکستم ولی تا وقتی زنده م اینو بهت میگم چون دوست ندارم تو هم مثل من بشکنی دردونه ی مامان  😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خو مجبوری مگه سوال پرسیدن داره باید مراعت کنی

خدایاشکرت ۹۹/۸/۱۴نی نی مو صحیح و سالم بغل کردم انشاالله قسمت همه ی منتظرا بشه این حس ناب ❤❤❤خدایا دو تا عشقای زندگیمو برام حفظ کن 🥰🥰🙏
2731

منم هفت هفتم

خب یه کم رعایت کن بخصوص پله رو 

میگن سه ماه اول بچه سسته یه کم رعایت کن

وزن اولیه ۱۱۱.۶۰۰  🤕😮‍💨😬  وزن هدف ۷۰ کیلو😍🥰 هدف اولیه تا فرودین ۱۴۰۳ ... ۹۵ کیلو. 😎😎😎من می تونم💪💪💪💪   تیکر هدف اولیمه                   کاش این مردم می‌فهمیدند حالی که پریشان است آرامش میخواهد نه سرزنش😒😔 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  نگران فردایت نباش _خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست._ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! _ اعتماد کن به خدایی اش ...

وای اخه چراااا.حدااقل 3ماه اولو رعایت کن منن هفت هفتمه... هیچکار سنگینی نمیکنم بیشتر استراحت میکنم با تموم بی اشتهایی سعی میکنم به خودمو نینی برسم

خوشبختی نگاه خداست🙌🏻🌸

منم انجام میدادم اوایل ولی نکن خطر داره خدایی نکرده سرت گیج میره یه چیزی میشه زبونم لال

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و باشکوه ترین لحظات دانستی …خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم …بگذار آرام باشم … به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی …فاش میگویم این حس را تا کنون لمس نکرده بودم …اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی ….احساس خودت به تمام بنده هایت …. آری حس مادری ام را میگویم...میشه لطفا برای سلامتی پســرم صلوات بفرستید ممنـــــونم❤
2738
سخت نگیر خیلی اشکال نداره اینا

زن داداشم پله بالا پایین رفت خونریزی کرد تازه اون13هفته ش بود

خدایا همه بچه ها سالم باشن پسر و دختر منم همیشه سالم باشن حافظشون باش شکرت به خاطر همه چیز🙏🙏🙏

ن بابا این سوسول بازیا چیه منکه حالاشم ک 4ماهمه اینکارا رو میکنم البته اگ لک و اینا داری یا جفتت پایینه نه ها. ولی من نرمال بودم گاهی حتی یادم میره باردارم

برف هفت سالگی ام را به خاطر صدای مادرم دوست داشتم که می گفت پاشو ببین عجب برفی اومده برف ده سالگی را به خاطر تعطیل شدن مدرسه و خوابیدن کنار  مادرم حتی یک ساعت بیشتر. برف چهارده سالگی را به خاطر تشویش امتحانات .برف هجده سالگی را به خاطر استرس کنکور و آینده !! برف بیست سالگی را به خاطر عاشقی . هیجان عشقی که در ذهنم تا ابد ادامه داشت اما از برف بیست و پنج سالگی به بعد برف ها فقط سرد بود و سرد بود و سرد…… و خاطراتی که هرگز تکرار نخواهد شد……
زن داداشم پله بالا پایین رفت خونریزی کرد تازه اون13هفته ش بود

من که الان پنج ماهه هستم برای حمام و دستشویی هم کلی پله میرم . آروم آروم بری بالا پایین چیزی نمیشه 

دخترم وقتی اومدی به این دنیا اینو همیشه یادت باشه که تو زندگی بدترین حرفا رو از اونایی میشنوی که برات عزیزترن .  بدترین ضربه ها رو از اونایی میخوری که فکرشم نمیکردی ! همیشه نزدیک ترین هات قلبتو بدجور میشکنن . پس به هیچ کس وابسته نباش از هیچ کس توقع نداشته باش و به اندازه هرکسی رو دوست داشته باش حتی منو که مادرتم . عزیزکم کسی نبود این حرفا رو به من بزنه برای همین خیلی وقتا بیصدا شکستم ولی تا وقتی زنده م اینو بهت میگم چون دوست ندارم تو هم مثل من بشکنی دردونه ی مامان  😘
خدایی نکرده خدایی نکرده اتفاقی بیفته عذاب وجدان میگیری همیشه باید حسرت بخوری عزیزم. این سه ماه اولو ...

آره ولی گاها یادم میره،اگه خدایی نکرده بچه ای بخواد بیفته چقدر بعدش لکه می بینه بلافاصله یا چند روز بعد؟

ن بابا این سوسول بازیا چیه منکه حالاشم ک 4ماهمه اینکارا رو میکنم البته اگ لک و اینا داری یا جفتت پای ...

ازاول؟نه مشکل خاصی ندارم

2706