2726
برو وضو بگیر یه دو رکعت نماز بخون بعد هر چی دلت می خواد با خدا دردودل کن و حرف بزن و گریه کن و ..... ...

واقعا اینطوریه فقط خدا پای حرفام میشینه اما من که حرفاشو نمیشنوم😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
الهی.برو بیرون خونه دوستی کسی .حال خودت عوض بشه 

از خدامه😔

باز شوهرم میخواد بیاد باید کارای خونه رو انجام بدم😟

الانم اصلا نه حوصله کار دارم نه حوصله شوهرمو نمیتونمم بهش بگم نیا😥

باید خودشو اذم باشرایط وقف بده چون کمتر حرص میخوره تازمانی ک بخواد وقت بزاره بیشعورهارو ادم کنه

اگه با شرایط بخوام خودمو وقف بدم از بیشعوری اونا کم نمیشه و باهاشون بشینم منم کم کم میشم مثل اونا😥

اره بابا ولی به خاطر این دو تا خانواده مضحک با هم که هستیم ناراحتی و دغدغه و فکر و خیال ولمون نمیکنه ...

شوهرت ک خوبه پس بیخیال بقیه. اخه همیشه کسانی هستن ک میخوان حال آدمو بد کنن .خیلی دقتی بهشون نکن 

واقعا اینطوریه فقط خدا پای حرفام میشینه اما من که حرفاشو نمیشنوم😔

قرآن حرفای خداست... خودش گفته میخواید با من حرف بزنید نماز بخونید می خواید من با شما حرف بزنم قرآن بخونید. 

البته که کسی توقع نداره خدا برا هر کسی بیاد پایین و بشینه و مث ادمای معمولی باهاش دردودل کنه .... 

شوهرت ک خوبه پس بیخیال بقیه. اخه همیشه کسانی هستن ک میخوان حال آدمو بد کنن .خیلی دقتی بهشون نکن  ...

ما دقتی باهاشون نمیکنیم اما اونا اعصاب مارو میریزن بهم

هفته پیش انقدر اعصاب مارو ریختن بهم با شوهرم بیخودی داد و بیداد میکردیم سر هم😔

اخرشم پشیمون شدیم اما از فشار روحی که بهمون وارد میکنن😔😔😔

همین کارا رو میکنن که من و شوهرم نسبت به هم سرد میشیم دیگه😥

قرآن حرفای خداست... خودش گفته میخواید با من حرف بزنید نماز بخونید می خواید من با شما حرف بزنم قرآن ب ...

اره میدونم منظورم اینه که دوست دارم با یکی حرف بزنم خودمو خالی کنم😔

2706