2733
2734
عنوان

دورهمی مامان های 98

684 بازدید | 158 پست

بیگ بنگ کوچک من،هنوز مبهوتم.مبهوت  جهانی که درحال شکل گیری درون من است.

تو حاصل یک دوست داشتن ساده ای و نشانه اش هم برق پنهان درون چشم های پدرت.

آخ که چقدر پدر شدن به او می آید.

وقتی خط دوم حضورت را روی بیبی چک انقدر محکم و قاطع پررنگ کردی ،دلم لرزید.جریانی شبیه یک برق گرفتگی کوچک بین سینه ام جاری شد.

مرا دوست داری؟دست من و پدرت را با آن انگشتان بهشتی ات بگیر و بیا کم کم رشد کنیم.موافقی؟

سلام

ان شاالله نینی هامون رو سالم بغل بگیریم.

خواستم یه جایی باشه که بیاییم توش حرف بزنیم تجربه هامونو بگیم.

دوستان لطفا هربار که وارد تاپیک میشین یه صلوات برا اونایی که فرزند میخوان بفرستین.

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰

سلام منم هفته ی 24 هستم و گاهی نی نی خیلی پایین لگد میزنه زییر شکمم..نگرانم میکنه اونقدر پایینه..

وَ إِنْ يَكادُ الَّذِينَ كَفَرُوا لَيُزْلِقُونَكَ بِأَبْصارِهِمْ لَمَّا سَمِعُوا الذِّكْرَ وَ يَقُولُونَ إِنَّهُ لَمَجْنُونٌ وَ ما هُوَ إِلَّا ذِكْرٌ لِلْعالَمِينَ   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

مرسی حالمو خوب کردی اینو حتما توی دفتری که واسه فسقلی گذاشتم مینویسم

من همونم که دیوونه میشه برات💚💚پاسخگوی سوالات شما در زمینه موسیقی برای یادگیری بزرگسالان و کودکان 💖💖
سلام انشاالله❤ شما چن هفتتونه

من تازه هفته پنج هستم  

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰
سلام منم هفته ی 24 هستم و گاهی نی نی خیلی پایین لگد میزنه زییر شکمم..نگرانم میکنه اونقدر پایینه..

دکتر رفتی؟

2738
سلام اگه خدا بخواد منم باردار باید باشم هنو جواب جواب آزمایش رونگرفتم

ایشالا  

مرسی حالمو خوب کردی اینو حتما توی دفتری که واسه فسقلی گذاشتم مینویسم

خواهش میکنم اهدایی از خاله تیتی  

2706