2703
2553

عزیزم منم ندارم هفته هشتمه

معبودا🙏چقدر زیباست حس کردن وجودت حس کردن تمام خوبیهات درحق ما و اینکه همیشه جواب بدی هامون روباخوبی وبخششت میدی خدای خوبم خدای مهربونم شکرت❤️🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

خب خیلیا ندارن برو خدا رو شکر کن منم هیچی نداشتم جز سینه درد 

خدایا امضا قبلیم رو حذف کردم اینبار نا امیدم نکن ،بچم رو به تو سپردم سلامتیش رو از تو میخوام .دوستان سقط مکرر هستم لطفا برای سلامتی بچم اگه دوست دارید یه صلوات بفرستید ممنون .میخوام اتفاق های خوب بارداری فعلیم رو توی امضاء بنویسم که همش ناله و گلایه نباشه خدا رو شکر امروز ۴‌.۴ .۹۹ رفتم صدا قلبش رو شنیدم خدا رو هزار با شکر .لطفا دعا کنید غربالگری هامم خوب باشه ممنون .خداروشکر امروز ۹۹/۴/۳۱ رفتم سنوگرافی غربالگری خداروشکر خوب بود خدا کنه فردا که میرم آزمایش بدم جواب اونم خوب باشه دعا کنید برام.امروز5/5جواب آزمایشم دیدم خدارو هزار مرتبه شکر خوب بود‌.وای چه حس و حال قشنگی بود انگار یه بار سنگین رو از روی دوشم برداشتن .برای سنو گرافی آنومالی و آزمایشش دعا کنید اونا هم بخیر بگذره .خب امروز ۲۵ .۵ رفتم جواب آزمایش آنومالی رو گرفتم که خدا رو صد هزار مرتبه شکر خوب بود ولی باید سرکلاژ بشم و سنو آنومالی برم خدا کنه اونا هم به دعای شما دوستان خوب باشه.خداروشکر۶.۱۰ رفتم سنو آنومالی گفتن همه چی خوبه ممنون از دوستانی که دعا کردن یکم لکه بینی دارم که ان شاءالله اونم رفع بشه خیالم راحت بشه 

فقط صبحا یه کم حالت تهوع دارم فکر میکنم زودم باشه برای شما

معبودا🙏چقدر زیباست حس کردن وجودت حس کردن تمام خوبیهات درحق ما و اینکه همیشه جواب بدی هامون روباخوبی وبخششت میدی خدای خوبم خدای مهربونم شکرت❤️🙏
2714
خب خیلیا ندارن برو خدا رو شکر کن منم هیچی نداشتم جز سینه درد 

جنسیت بچه اتون چی بود منم سینه درد دارم

منم از اول تا آخرش اصلا ویار نداشتم اگه شکمم بزرگ نشده بود اصلا کسی نمیفهمید حاملم.‌برا اینکه ویار نداشتم هر روز استرس میگرفتم و میرفتم ضربان قلبشو گوش میکردم. ولی شما نگران نباش الکی هم استرس نداشته باش خیلیا ویار ندارن

خانومی عجولیا

من هغته ی ۲۶ هستم  تا حالا یبارم‌تهوع نداشتم خیلیا اینحورن 

خیلیا از ماه اول دارن که کلی اذیت میکشن من خدارو شکر ندلشتم اصلا همه میگفتن از ۴ماه به بعد احتمالا داشته باشی ولی  نشد بشه 😁😁😁

2706