2737
2734
عنوان

لاک ژل ( ژلیش)

38478 بازدید | 23 پست

دوستان چندوقت پيش ناخن های دستم و لاک ژل یا همون ژلیش کردم روی ناخن طبیعی خودم خیلی قشنگ و مرتب شد ولی هر دفعه سه هفته یبار باید برم و مجدد بزنم چون ریموو میکنن و مجدد انجام ميشه ترمیم نداره

وقتی ناخن کار انجام داد کلا 20 دقیقه شد که خیلی راحت بود فقط يه دستگاه يو وی ميخواد که اونم خیلی نميشه در حد 150 اينا و سوهان و لاک ژل هم دیدم دونه ای 55،  حالا ميخوام خودم بگیرم بزنم چون خیلی بصرف تره، من 60 دادم و فقط لاک ژل ساده با طراحی زد که گفت هر سه هفته باید مجدد بزنم و همین هزینه

آیا کسی هست خودش تو خونه لاک ژل انجام بده و من و راهنمایی کنه

خدایا شکرت، معجزه ات تمام زندگی منه 🌹🌹🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
به ناخن خودتون دیگه مثل کاشت اسیب نمیزنه؟؟ اگه امکان داره عکسش رو بزار

چون قبلا انجام دادم عکسش جالب نیست

ولی من چون اصلا کاشت نمیخواستم و فقط يه لاک ميخواستم که مثل کاشت تمييز و مرتب بمونه اینکار و کردم و راضی بودم ولی ديگه قد ناخن همون ناخن طبیعی خودتونه

تو گوگل سرچ کنی عکس زیاد میاره عزیز دلم

عالیه، ناخن کار هستین؟ ميشه بپرسم چه مارکایی استفاده میکنین یکم توضیح درمورد ریموو کردنش بدین بهم ...

بله عزیزم....لاک ژل بلو خیلی خوبه و پلی نیلز...برای ریموو سوهان برقی نیاز هست 

بله عزیزم....لاک ژل بلو خیلی خوبه و پلی نیلز...برای ریموو سوهان برقی نیاز هست 

ممنونم

پس با سوهان معمولی و پد مخصوص ریموو لاک ژل نميشه؟ چون نمونه های خارجی رو دیدم ديگه سوهان نمیزدن برای ریموو و فقط پد میذاشتن 

2706