2726
عنوان

کجا باید دوست خوب پیدا کرد؟

255 بازدید | 42 پست

خانوم ها من یه مدتیه که فکر می کنم اصلا نمی شه با مردم حرف زد و دوستی کرد بدون اینکه حسودی کرد دخالت کرد اذیت کرد و از روی بدخواهی یه حرف هایی نزد و یه کارهایی نکرد 

الان شاید فکر کنید من بد بین شدم ولی من ادمی هستم که همیشه اول تو اخلاق  و رفتار خودم دقیق می شم و بعد قضاوت می کنم .من واقعا هر دوستی که پیدا می کنم از اولش یا بعد از مدتی دوستام شروع می کنن به ازار رسوندن

اینم بهتون بگم که من  متاهلم و زندگی نسبتا خوب و رو به رشدی دارم و همسر خیلی پر تلاشی دارم و تو زندگیم هیچ مشکلی ندارم ولی دوست های کمی دارم و چون ادم دلسوز و مهربونی هستم رفتار های از روی حسادت  هر دوستی واقعا ازارم میده

خانومها کدوماتون مثل من هستید

دوست های خوبتون رو کجا پیدا می کنید؟

به نظرتون کجا باید دوست خوب پیدا کرد؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

متاسفانه قبلا خیلی بهتر میشد اعتماد کرد و دوست پیدا کرد.دوستای منم ضربه هایی بهم زدن که دیگه تصمیم گرفتم بیخیال دوست پیدا کردن بشم .مخصوصا یکی از دوست هام که راز دل منو به عنوان صلاح تو زندگیم استفاده کرد😞😞

من هم مثل شما هستم عزیزم با هرکی رفاقت کردم یه جوری اذیتم کرد و رفت یکی شون که تا منطقه اش رفت بالا شهر  دیگه با من رفت و آمد نکرد با اینکه منطقشون نزدیکتر شد به ما 

عششششق یعنی وقتی که.....بیقرارت مییییشم💖💖

مثلا دوست های مدرسه و دبیرستانم وقتی میان خونمون و زندگی منو میبینن لحن و حرفاشون عوض میشه و کلا انگار نمی تونن پیشرفت همدیگه رودر گذر زمان ببینن

2706