2737
2734
عنوان

چرا من اینجوریم آخه؟؟ ؟

97 بازدید | 7 پست

یه دخمل یه ساله دارم.... مث همه مامانا که نی نی شونو دوس دارن،  خیلی دوسش دارم.... سرکار میرم و شغلم پاره وقته در هفته 2 3 روز یه مدت 3 4 ساعت درگیرم.... یعنی منظورم اینه 24ای با دخترم نیستم و کاری هم پیش بیاد میذارمش پیش مادری یا مادرشوهرم یا خواهرشوهر ام و میرم به کارام میرسم.... اما یه وقتایی ک میذاریش یا مثلا مامانم میاد میبرتش جایی با اینکه از قبل کلی نقشه میکشم ک ببرتش میرم به فلان کار میرسم و اینا اما وقتی میره خیلی دلم میگیره اصلا انرژی و دل و دماغ ندارم.... همش دوس دارم برم دنبالش بیارمش خونه.... در حالیکه خیالم راحته ک پیش این افراد میذاریش اما همش دلم آشوبه.همیشه هم به خودم میگم الان میره خونه عمش بهش خوش میگذره یا میره خونه مامان بزرگ بهش خوش میگذره اما بازم دلم یه طوریه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
خب بعدش چ اتفاقی میفته ک چسبندگیمون کم میشه؟ 

این چسبندگی  بواسطه ۹ ماه بارداریه  درکنار هم بودید و جریان خون و بند ناف و احساسات و  عواطف  و شنیدن  صدای قلبت  و خیلی چیزای دیگه   شما رو بهم‌چسبونده و  اروم اروم  تا پایان دوسالگی  کم میشه ولی قطع نمیشه  فقط شکلش عوض میشه  که اونم  کنترلهای خودشو داره .   پس  اینها طبیعیه نگران نشو. از این واضحتر  فعلا نمیتونم بگم  . حال تایپش نیست باید برم  دنبال کارام.  سلامت باشید . 🌸🌸🍬🍬🍬

2738