2726
عنوان

خانومای آشپز کمککک سوال دارم

133 بازدید | 16 پست

مرسی اومدین😘فرداشب مهمون دارم کیک مرغ و ته چین جزو منوم هست،یه مرغ یخ زده دارم یه مرغ تازه.

یخ زده رو تو کدوم غذا کنم که طعمش خوب بنظر بیاد؟

ته چین با زعفران و پیاز و دو حبه سیر بپزش خیلی عالی میشه عطر و طعمش

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

تازه رو بزار برای ته چین 

یخ زده برای کیک مرغ

برای کیک مرغ بهتره دودی بشه تو یه قابلمه بیخودی یه ظرف فلزی بزار مرغ ها رو بچین دورش توش هم ذغال داغ بریز چند قطره روغن رو ذغال بریز سریع درشو ببند مراقب باش نپاشه بهت سریع باید درو بزاری دود جمع میشه بزار تا فردا تو دود بمونه یخشم باز میشه 

دوتاش مرغه ؟  ته چین با کیک مرغ زیاد شلوغه مرغ بارونه ؟   یک زرشک پلو با مرغ  خیلی بی ...

تولد مامانمه منوم اینا هست.کتلت ،کیک مرغ،سوپ،ته چین قالبی تک نفره. همش مدل فینگرفودی میخوام درست کنم🙈ولی کااااملا حرفتون درسته😂😍😘

تولد مامانمه منوم اینا هست.کتلت ،کیک مرغ،سوپ،ته چین قالبی تک نفره. همش مدل فینگرفودی میخوام درست کنم ...

بسلامتی .تولدت مامان عزیزت مبارک باشه.  ولی بنظرم   ببین  مامانت چی دوست داره   اونو بپز . چون تولدشه . حاکم مامانته.  😁🍭🍩🍭🍭🌸🌸🌸

تازه رو بزار برای ته چین  یخ زده برای کیک مرغ برای کیک مرغ بهتره دودی بشه تو یه قابلمه بیخودی ...

سلام عزیز.روش پخت آش رشته خوشمزه به من میگین؟مرحله به مرحله اصلا نپختم 

توکل بر خدایت کن کفایت میکند حتما...
2706