2737
2734

منو شوهرم خیلی خداروشکر خوشبختیم 

یه دختر خوشگلم خدا بهم داده

تو فامیل خودم و شوهرم خییییلی تو چشم هستیم و هر کاری میکنیم سعی میکنیم نگیم تا حدی ولی دیگه لباس پوشیدنو ماشینو این چیزا رو همیشه عادت داریم خیلی خوبه.. شوهرم عاشقمه منم همینطور ما عاشق دختر بودیم که خدا بهمون داد ... 

از یه ماه پیش ماه رمصان زیاد جایی دعوت بودیم هرجا میرفتیم پر انرژی و شاد بودیم من هی از کار شوهرم تعریف میکردم شوهرمم هی خانومم سرورمو این کارا دخترمم که شیرینیه واسه خودش...

کلا من اهل تعریفم😐😐😐دیگه لال میشم نمیگم با این اوضاعی که برام پیش اومده ...

هفته پیش در یخچالو باز کردم طبقات در یخچال بی دلیل همه باهم ریخت کف زمین و صدای بدی کرد کلی شیشه شیر آبلیمو و گلاب شکست .. 

شوهرمم با ماشین چپ کرد ولی کاریش نشد ...

ولی الان ۳ روزه شوهرم همش میره دستشویی قندشم گرفتیم بالا بود... بدبخت شدم بگین چکار کنم میترسم

خدایا مرسی❤️💋

زاغ اسفند

صدقه

با کمال احترامی که برا همتون قائلم ولی باید بگم که هیچ خوشم نمیاد کسی تو تاپیکام نمک بازی دربیاره اگه سوالی میپرسم، جوابمم میخوام همین و بس. _تیکه بامزه نندازین لطفا دوستای عزیزم_ مرسی بوووس😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

۴ قل ایت الکرسی 

سلام نی‌نی، حال عجیبی دارم یه حال خیلی خوب، یه حس تازه انگاری روبه‌روی من از امروز در یه دنیای خیالی بازه دنیایی که با اون به هم رسیدیم بدون تو یه لحظه اون‌جا نیستم تو اومدی پا تو دلم گذاشتی تو با منی، من دیگه تنها نیستم🤰
2731

حالا شما عزیزم چرا فک میکنی از چشم بقیه بوده؟ مگه آگاهانه و خود خواسته حسادت بقیه رو تحریک کردی که این فکرو میکنی؟

🌸ریپلای های کل کل و بحث رو باز نمیکنم  و نمیخونم دوستان عزیز ..اگر چیزی میگم نظرم هست و مسلما مثل هر نظر دیگه ای مخالف های خودش رو داره🌸

عزیزم میگن ۴قل و وان یکاد عالیه،لطفا لطفا سعی کنید از زندگیتون نگید هیچ جا،ادما بعضی مواقع از دوست داشتنم چشم میزنن

زندگی هرچقدر سخت باشه من ازون سختترم                              بالاخره موفق میشم وبه لطف خدای مهربونم دوباره حس مادرشدنو میچشم🥰🥰

من فقط وان یکاد وفلق میخونم دخترمو شوهرم باهام تکرارمیکنن البته شوهرم زیاد اعتقاد نداره ولی با اصرار من میخونه

دلم بچه دوم میخواد ولی دغدغه ونگرانی زیاد دارم خدایا خودت همه چیزوoK کن
2738
حالا شما عزیزم چرا فک میکنی از چشم بقیه بوده؟ مگه آگاهانه و خود خواسته حسادت بقیه رو تحریک کردی که ا ...

خواهرشوهرام بله تحریک میشن چون به شوهرم گفتم اصلا نگاشونم نکنه چون انسان نیستن

خدایا مرسی❤️💋

هر روز صبح و غروب آیه الکرسی و سه بار سوره توحید و فلق و ناس را برای خودتو شوهرتو دخترت بخون . صدقه مرتب بزار و اصلا هیچ وقت از شوهر و بچه تعریف نکن. چون خیلی زود چشم میخورن. 

همه میدونیم خوب بودن خیلی خوبه، ولی هیچکس خوب نیست.
2706