2737
2734
عنوان

چقدر این مردا پرو و بی چشم و رو هستن خدایا

| مشاهده متن کامل بحث + 770 بازدید | 64 پست

من عروس عمم هستم تک دخترم خونه دست به سیاه و سفید نمیزنم مشهد هستم از اینجا میرم روستا خونه مادرشوهرم عروس دومم وقتی میرم اونجا هم کار میکنم جاری دیگم نمیاد همونجا تو روستا زندگی میکنه میاد مثل مهمون سرشو به بچه هاش پرت میکنه منم حرص میخورم شوهرمم همش میگهخ بشین خسته شدی جلوشون خم وراست نشو منم هرکار میکنم پدر شوهرم نمیبینه همش تیکه میندازه اما عممم باهام خوبه شوهرم همیشه پشتمه خدایی چجوری به جاریم بفهمونم که پاشه کمک اخر کمکش اینه که ظرفارو بشوره میگه بچم گریه میکنه

شما که مادرته نمیری کمکش بعد توقع بیجا داری به اون چه ربطی داره اخه نخیر ایشونم نباید توقعی داشته ب ...

كاش ميشد حرفاتو با طلا روى سنگ حك كنم عزيزم👍🏻👌🏻

من پذيرفتم شكست خويش را/ پندهاى عقل دورانديش را...من پذيرفتم كه عشق افسانه است/ اين دل درد آشنا ديوانه است...ميروم شايد فراموشت كنم/ با فراموشى هم آغوشت كنم...ميروم از رفتن من شاد باش/ از عذاب ديدنم آزاد باش...آرزو دارم بفهمى درد را/ تلخى برخوردهاى سرد را...آرزو دارم خدا شادت كند/ بعد شادى تشنه ى نامم كند...آرزو دارم شبى سردت كند/ بعد آن شب همدم دردت كند...تا بفهمى با دلم بد كرده اى/ با وجود احتياج دست مرا رد كرده اى...ميرسد روزى كه بى من لحظه ها را سر كنى/ ميرسد روزى كه مرگ عشق را باور كنى...ميرسد روزى كه تنها در كنار عكس من/ نامه هاى كهنه ام را مو به مو از بر كنى...😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من این خانومای که واسه خانواده همسر هرکاری میکننو درک نمیکنم 

مگه دور از جون شما بابات ی چیز بشه شوهرت هزارتومن میزاره جیب مامانت؟یا میره کاراشو بکنه؟

اگا اینارو میکنه شمام بکن نکه مثل مهمون برو وبیا 

شما که مادرته نمیری کمکش بعد توقع بیجا داری به اون چه ربطی داره اخه نخیر ایشونم نباید توقعی داشته ب ...

باید اون ناهارهایی رو که مادرم براش درست کرد رو جبران کنه یا نه؟

پس نیکی جواب نیکی چی میشه

نمیشه ادم همش سواره باشه

تو یه گربه رو غذا بخشبده ببین چقدر محبتت میکنه

2731
من این خانومای که واسه خانواده همسر هرکاری میکننو درک نمیکنم  مگه دور از جون شما بابات ی چیز ب ...

ببین من با مادرشوهرم فامیل نزدیکم

بعدم مث مادرمه. شوهرم پروئه.اون بنده خدا کار نداره بمن

من بچه کوچیک دارم عزیزم چند باری غذا بردم براش شما چته میسوزی همه مثل تو نیستن که مادرم حق ندار ...

شاید اونم مشکلاتی داره که نمیتونه به زبون بیاره

من چرا بسوزم عزیزم؟مگه شما کیه من میشی؟شما از کجا فهمیدی من چه شکلیم حالا؟😂

در ضمن کمک کردن یا نکردن مادرتون به عروسش هم به خود مادرتون ربط داره نه شما

خداروشکر مادرتون ی ادم عاقلو بالغ هستن و خودشون میدونن ب کی کمک کنن به کی نکنن لازم نیست شما تصمیم بگیری برای کسی

ِ

متاهل و متعهد❤💍        اون موقع که خدا داشت به اروپایی ها چشمهای آبی و قد بلند و موی بلوند میداد ما ایرانی ها تو صف دماغ و پشم بودیم!!  من دوسال پیش۵۵ کیلو بودم که یهو پریودام نامنظم شد و صورتم پر شد از جوش و موهای زائدم بشدت زیاد شد من طی دوسال ۲۳کیلو وزن اضافه کردم.من یک پلی کیستی هستم.تاالان صدبار رژیم گرقتم که وزن کم کنم اما هربار جا زدم چون متابولیسم بدن من با یک بدن معمولی فرق داره و به سختی وزن کم میکنم اما اینبار قسم خوردم که تا تهش میرم    قد۱۶۴     وزن اولیه۷۸    وزن الان۶۹   من میتونممممم              قبل اینکه به زنا توهین کنی اول یادت بیار که تورو یه زن وارد این دنیا کرده و اگر همون زن که بهش توهین میکنی نبود تو حتی وجود نداشتی چه برسه به اینکه حالا بیای بهش بی احترامی هم بکنی,اگر کمی هم ادم باشی میتونی بفهمی زن هم مثه تو یه انسانه و تو چه بخوای چه نخوای باید بهش احترام بزاری.                           هر وقت یاد گرفتید تو دایره لغاتتون به جای استفاده از کلمه مطلقه برای زنی که طلاق گرفته و بیوه برای زنی که شوهرش مرده از واژه ی مجرد استفاده کنید اونموقع میشه یه امیدی به بالا رفتن سطح شعورتون داشت!
من عروس عمم هستم تک دخترم خونه دست به سیاه و سفید نمیزنم مشهد هستم از اینجا میرم روستا خونه مادرشوهر ...

خیلی رو دارن.خواهرشوهر منم بهانش بچشه.میگه این نمیزاره من بیام کمک

2738
كاش ميشد حرفاتو با طلا روى سنگ حك كنم عزيزم👍🏻👌🏻

اخه حالت تهاجمی گرفته دوست عزیزمون😂

واقعیته گلم

متاهل و متعهد❤💍        اون موقع که خدا داشت به اروپایی ها چشمهای آبی و قد بلند و موی بلوند میداد ما ایرانی ها تو صف دماغ و پشم بودیم!!  من دوسال پیش۵۵ کیلو بودم که یهو پریودام نامنظم شد و صورتم پر شد از جوش و موهای زائدم بشدت زیاد شد من طی دوسال ۲۳کیلو وزن اضافه کردم.من یک پلی کیستی هستم.تاالان صدبار رژیم گرقتم که وزن کم کنم اما هربار جا زدم چون متابولیسم بدن من با یک بدن معمولی فرق داره و به سختی وزن کم میکنم اما اینبار قسم خوردم که تا تهش میرم    قد۱۶۴     وزن اولیه۷۸    وزن الان۶۹   من میتونممممم              قبل اینکه به زنا توهین کنی اول یادت بیار که تورو یه زن وارد این دنیا کرده و اگر همون زن که بهش توهین میکنی نبود تو حتی وجود نداشتی چه برسه به اینکه حالا بیای بهش بی احترامی هم بکنی,اگر کمی هم ادم باشی میتونی بفهمی زن هم مثه تو یه انسانه و تو چه بخوای چه نخوای باید بهش احترام بزاری.                           هر وقت یاد گرفتید تو دایره لغاتتون به جای استفاده از کلمه مطلقه برای زنی که طلاق گرفته و بیوه برای زنی که شوهرش مرده از واژه ی مجرد استفاده کنید اونموقع میشه یه امیدی به بالا رفتن سطح شعورتون داشت!
همخ یه جور نیستن اتفاقا مادرم میگه اون بنده خدا چه کار کنه عروس شده قصات نکن ایرانی

ب نظرم ما ازدواج كرديم مشكلات زندگى خودمونو ذاريم ديگه نميتونم ب كار كردن تو خونه مادرشوهر بپردازم حالا هركى ميخواد خوشش بياد يا بدش بياد

خودمم هيچ توقعى از هيچ احدالناسى ندارم و خودم از پس كارام برميام

من پذيرفتم شكست خويش را/ پندهاى عقل دورانديش را...من پذيرفتم كه عشق افسانه است/ اين دل درد آشنا ديوانه است...ميروم شايد فراموشت كنم/ با فراموشى هم آغوشت كنم...ميروم از رفتن من شاد باش/ از عذاب ديدنم آزاد باش...آرزو دارم بفهمى درد را/ تلخى برخوردهاى سرد را...آرزو دارم خدا شادت كند/ بعد شادى تشنه ى نامم كند...آرزو دارم شبى سردت كند/ بعد آن شب همدم دردت كند...تا بفهمى با دلم بد كرده اى/ با وجود احتياج دست مرا رد كرده اى...ميرسد روزى كه بى من لحظه ها را سر كنى/ ميرسد روزى كه مرگ عشق را باور كنى...ميرسد روزى كه تنها در كنار عكس من/ نامه هاى كهنه ام را مو به مو از بر كنى...😔
شاید اونم مشکلاتی داره که نمیتونه به زبون بیاره من چرا بسوزم عزیزم؟مگه شما کیه من میشی؟شما از کجا ف ...

نخیر 

کمک کردن مادرم به من ربطی داره..چطور برا من که بچه اوردم عذا درست نمیکرد

دو هفته ی تمام پسرم فقط نون میخورد چطور مادر شوهر خوبیه ولی مادر خوبی نیست

حالا بیا اینم جواب خوبی به عروس

باید اون ناهارهایی رو که مادرم براش درست کرد رو جبران کنه یا نه؟ پس نیکی جواب نیکی چی میشه نمیشه ا ...

خب اصلا نمیخواد جبران کنه به شما چه؟این مساله بین مادرو عروسش هست

مگه مادرتون شمارو از بچگی بزرگ کرده شما الان دستشو گرفتین که از عروستون توقع دارین چند باری نهارشو خورده بیاد براش جبران کنه؟

شاید دلش نمیخواد جاریت عزیزم شمام نکن

وقتی میبینم چای نیست یا همه ظرفا مونده مجبورم پاشم وگرنه پدر شوهرم به اون کاری نداره به من تیکه میندازه چون لجش گرفته همش به عمم میگه دختر داداشت بکنه شوهرممم همش میگه ولش کن اما حوصله اعصاب خوردی ندارم 

باید اون ناهارهایی رو که مادرم براش درست کرد رو جبران کنه یا نه؟ پس نیکی جواب نیکی چی میشه نمیشه ا ...

دوستم ادم باید اول طرفشو بشناسه بعد شروع کنه به لطف کردن 

دوم اگه دوس داره مهربون باشه نباید توقعم داشته باشه 

نمیشه من بیام به همه هی لطف کنم بگم اونام باید بکنن 

بایدی وجود نداره 

2706