2733
2734

یک ماهه یکسره غذای خونه مادرشو میرم میپزم.چون مریض حاله.سنشم بالا نیست..مهمون میاد میرم حمالی واسشون. واقعا از ته دلم کمک می کنم.دخترش اصلااااا نمیاد کمکش.فقط مث مهمون میاد

حالا من کار هم می کنم واسه یه شرکتی.امروز از صبح نرفتم خونه مادرش. چون یکسره بهم زنگ می زدن پای سیستم بودم

بعد الان اومده می گه الحق که فلانی ها( فامیلیم) بی محبت و خشکن! 

منم شدید عصبی شدم. گفتم تو روابط ما دخالت نکن.گفتم تو تز نده

مادرش بنده خدا توقعی نیست از من.همیشه هم ممنونه

الان شوهرم کاسه داغ تر آشه.میگه باید پیام بدی خوبین؟ کاری ندارین؟

این حرفو زد الان ازش متنفرم.عوضی بی چشم و رو

بنظرتون چه رفتاری باهاش بکنم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

لطف زیادی وظیفه میشه .,.حد و حدود رورعایت کنین ,,,من الان هرجا بریم مهمونی خانوادگی اصلا کمک نمیکنم ,,,مامانم اجازه نمیده ..خودش کمک میکنه اما میگه تو دختری کاری نداشته باش,...

وقتی هم که گاهی پیش میاد کمک میکنم کلی قربون صدقه م میرن از بس که ندیدن من کار کنم.

شما هم کمک هات روکمتر کن تا به چشم بیاد لطف هات 

عاشق اسکرینم ...😍😍هرجا بود منو تگ کنین ..با تشکر 😂😂😂😂😂

وقتی خیلی بیش ازحد خودت وبرا کسی بکشی همین میشه

لطف مکرر میشه وظیفه

اذان صبح های حیات بخش .... باید وصیت نامه ی 💕 حاج قاسم 💕 را چندین بار خواند ، قبل از اینکه بزرگترین فرمانده نظامی جهان را از دست داده باشیم ، عارفی وارسته و سیاستمداری بصیر و ذوب در انقلاب را از دست داده ایم و اکنون ماییم و راه او و آنچه که او نوشته بود : خامنه ای عزیز را عزیز جان خود بدانید ، حرمتش را حرمت مقدسات بدانید .

اینقد انجام دادی که شده برات وظیفه تقصیر خودته 

فقط 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر عزیزم زود خوب شو دل مامان طاقت نداره   میشه برای خوب شدن دخترم و سلامتی نینیم صلوات بفرستین 

خوش به سعادت مادر شوهرت

چقدر تو خوبی

مامان منم یک ماهه همل کرده دکتر گفته نباید آشپزی کنه تا دو ماه

بعد  عروسمون دریغ از یه بار سر زدن و غذادرست کردن براش

منه حیفه نون هم که خاک بر سرم بچه داری و افسردگی و بدبختی نمیتونم برسم بهش

فردا بچه دار شد امیدوارم از مادرم هیچگونه توقعی نداشته باشه

وظفیت دونسته اوضاعت داره خطرناک میشه وضعیتت قرمزه به پناهگاه رجوع کن و فکری کن ک فکر باشا

خب چیکار کنم.چهار روز رفتم مسافرت بلکه زندگی مامانش بیفته رو روال. حالا دیروز شوهرم جلو مامانش بمن میگه که خدا وشکر از ظرف شستن خونتون راحت شدم فلانی اومد

2706